Najlepsze produkty w Olsztynie

Ostatnio przeglądane

Materac pocket z obustronnym kokosem i memory Amazonia 120x200

Nowy produkt

1 358,00 zł

Więcej informacji

Dwustronny
Pocket
Visco elastic
Pianka
Kokos
7 stref
Owata
Włókno
Atest
Zamek błyskawiczny
Właściwości ortopedyczne
Antyalergiczny
Antygrzybiczny
H3
H4
 • Ilość sprężyn: 272 szt./m2
 • Twardość: twardy H3/bardzo twardy H4
 • Wysokość: 24 cm
 • Producent: Frankhauer
 • Gwarancja: 10 lat
 • Materac Amazonia jest to materac którego budowę stanowią sprężyny kieszeniowe podzielone na 7 stref twardości, dzięki czemu materac idealnie dostosuje się do każdej partii naszego ciała. Posiada 272 sprężyny na każdy m2 materaca, które nie przenoszą drgań i reagują w miejscu nacisku. Dodatkowo w materacu zastosowano obustronnie matę kokosową o grubości 2 cm, z jednej strony materaca piankę VISCO a z drugiej piankę poliuretanową. Grubość wkładu materaca wynosi 24 cm. Łączna wysokość materaca zależeć będzie od wybranego pokrowca. Każda sprężyna została zapakowana w oddzielną kieszeń, dzięki czemu materac ugina się tylko w punktach nacisku. Produkcja i wysyłka materaca następuje w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją na wkład sprężynowy.

   

  Materac Amazonia ma dwie różne twardości, z jednej strony ma twardość H3 i jest idealny do osób o wadze między 80 a 110 kg, a z drugiej strony jest twardszy i ma twardość H4 dla użytkowników o wadze powyżej 110 kg.

   


   

  Materac Amazonia został obustronnie wyposażony w dwucentymetrową warstwę maty kokosowej, która niweluje uczucie zapadania się w materacu i nadaje mu wyjątkowej sztywności oraz upragnionej twardości. Dodatkowo dzięki takiemu utwardzeniu zminimalizowanie jest uczucie całkowitego zapadania przy siadaniu – co znacząco ułatwia wstawanie. Amazonia posiada obustronnie dwie różne twardości. Jedna strona twarda H3 została wyposażona w piankę termoelastyczną memory o grubości 4 cm, która działając pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie dopasowuje się do naszej sylwetki przybierając jej formę. Memory jest komponentem niwelującym nacisk na kręgosłup, dzięki czemu nadaje materacowi właściwości ortopedycznych. Druga strona materaca przybiera twardość H4, bowiem 2 centymetrowa mata kokosowa stanowi jej pierwszą zewnętrzną warstwę, która dodatkowo zamortyzowana jest dwoma centymetrami pianki poliuretanowej.

  Dzięki podziałowi na 7 stref twardości materac układa się idealnie pod ciałem, dając odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. 

   

   

  W naszym sklepie kupujesz materac wraz z pokrowcem. Oferujemy zróżnicowane typy pokrowców, aby zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientów. Cena pokrowca jest wliczona w cenę materaca. Pokrowiec należy odpowiednio czyścić, w tym celu należy go zdjąć z materaca, co ułatwia wbudowany zamek błyskawiczny. Materace pocket należy używać wraz ze stelażem, którego prześwit między listwami nie jest większy niż 5 cm. 

  Istnieje możliwość wykonania materaca na wymiar. W tym celu należy skorzystać z kalkulatora znajdującego się pod tabelą rozmiarów, lub skontaktować się z konsultantem.