Najlepsze produkty w Olsztynie

Ostatnio przeglądane

Materac piankowy kokos z owczą wełną Agnus Plus 190x80

Nowy produkt

504,00 zł

Więcej informacji

Dwustronny
Pianka
Kokos
Owata
Bawełna
Włókno
Atest
siatka wentylująca
Zamek błyskawiczny
Właściwości ortopedyczne
Antyalergiczny
Antygrzybiczny
H3
Owcza wełna
 • Typ materaca: Piankowy
 • Twardość: twardy H3
 • Wysokość: 19 cm
 • Producent: Frankhauer
 • Gwarancja: 2 lata
 • Naturalny lateks: nie
 • Materac Agnus Plus to materac wykonany z pianki poliuretanowej o grubości 16cm oraz połączenia maty kokosowej (obustronnie po 1cm) i warstwy wełny owczej po jednej stronie o grubości 0,5cm. Grubość wkładku materaca wynosi 13cm. Łączna wysokość materaca zależy od wybranego pokrowca. Produkcja i wysyłka materaca wynosi 24h od zaksięgowania środków na naszym koncie.  Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

   

  Materac Agnus Plus to model twardy z obu stron, polecany dla użytkowniów o wadze powyżej 80kg.

   


   

  Materac Agnus Plus posiada wysoki wkład z pianki poliuretanowej o grubości 16 cm. Jest to podstawowy budulec materaca, który zapewnia doskonałą amortyzację sylwetki. Pianka poliuretanowa ponadto jest bardzo trwałym materiałem, który zapobiega wnikaniu roztoczy i kurzu w głąb materaca. Na piance poliuretanowej obustronnie zostały ułożone warstwy z maty kokosowej. Mata koksowa ma za zadanie przede wszystkim nadanie odpowiedniej twardości i trwałości materacowi. Jej dodatkowym atutem jest wysoka przewiewność oraz funkcja odprowadzania wilgoci z materaca, które będą zapobiegały powstawaniu pleśni niebezpiecznych dla zdrowia człowieka. Z jednej strony materaca znajduje się dodatkowo warstwa owczej wełny. Posiada ona właściwości termoizolacyjne i w chłodne dni zapobiega utracie ciepła. Może być stosowana również w profilaktyce przeciwreumatycznej. Cyrkulacja powietrza w materacu jest ułatwiona również dzięki wszytej taśmie wentylującej wzdłuż boków pokrowca.

   

   

  W naszym sklepie sprzedajemy materace z pokrowcem, cena pokrowca jest wliczona w cenę materaca. Model Plus posiada wbudowany zamek błyskawiczny z 4 stron, co pozwala na rozdzielenie go na dwie części.

  Materace piankowe należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy, niż 3,5 cm.

        Istnieje możliwość wykonania materaca na niestandardowy wymiar. W tym celu proszę skorzystać z kalkulatora nad tabelką lub skontaktować się z bourem obsługi klienta