Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Materac wysokoelastyczny Mossel 160x200

Nowy produkt

1 899,00 zł

Więcej informacji

Dwustronny
Pianka HR
Zamek błyskawiczny
Właściwości ortopedyczne
Antyalergiczny
Antygrzybiczny
H2
H3
 • Typ materaca: Wysokoelastyczny
 • Twardość: średni H2
 • Wysokość: 18 cm
 • Wysyłka: 14 dni (0 zł)
 • Gwarancja: 5 lat
 • Materac Mossel jest materacem wysokoelastycznym HR, należącym do grupy materacy zarówno średniotwardych, jak i twardych, ze względu na obustronną możliwość użytkowania. Wysokość wkładu materaca wynosi 18 cm. Łączna wysokość materaca zależeć będzie od wybranego pokrowca. Produkcja i wysyłka materaca następuje w ciągu 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.

  Materac Mossel posiada dwie strony twardości. Strona zielona to strona twarda H3, najbardziej komfortowa dla osób ważących powyżej 80kg. Strona turkusowa to strona średnio twarda, najczęściej preferowana przez użytkowników ważących pomiędzy 60 a 80kg.

   

  Materac Mossel składa się z dwóch wartw. Górną warstwę stanowi pianka wysokoelastyczna (w kolorze turkusowym) o średniej twardości (gęstość 36-39 kg/m3, twardość 2,7-3,4 kPa). Pianka wysokoelastyczna, w kolorze zielonym, (gęstość 36-39 kg/m3, twardość 3,9-5,0 kPa) znajdująca się w dolnej części, nadaje materacowi większą twardość. Pianka wysokoelstyczna cechuje się niezwykłą sprężystością i niejednorodną budową, w odróżnieniu od pianek standardowych. Dodatkowo ,dzięki swoim właściwościom, odpowiednio podpiera kręgosłup, zwiększając przy tym komfort snu. W modelu Mossel obustronnie zastosowanie znalazła pianka moletowana. Widoczne wyżłobienia nadają efekt samomasażu, niwelując bóle kręgosłupa. Produkt posiada właściwości antyalergiczne, polecany jest również dla par ze względu na to, że nie przenosi on drgań - nie odczuwamy ruchów drugiej osoby na materacu.

  Materac Mossel został podzielony na 7 stref twardości, dzięki moletowanej piance o różnych żłobieniach. Pozwala to na idealne dopasowanie do ciała podczas snu oraz zwiększa wygodę.

   

   

   

  W naszym sklepie sprzedajemy materace w antyalergicznych pokrowcach. Wszystkie oferowane pokrowce mają wszyty zamek błyskawiczny i nadają się do prania. Ceny pokrowców są wliczane w ceny materacy.

  Materace wysokoelastyczne należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy niż 3,5 cm.