Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Materac wysokoelastyczny z memory Perses 160x200

Nowy produkt

2 555,00 zł

Więcej informacji

Dwustronny
Visco elastic
Pianka
7 stref
Zamek błyskawiczny
Właściwości ortopedyczne
Antyalergiczny
H1
H2
 • Typ materaca: wysokelastyczny z memory
 • Twardość: miękki H1/średni H2
 • Wysokość: 16 cm
 • Producent: Frankhauer
 • Wysyłka: 14 dni
 • Gwarancja: 2 lata
 • Materac Perses to materac zbudowany z trzech wysokiej jakości pianek - pianki poliuretanowej, wysokoelastycznej oraz VISCO (memory). Grubość wkładu materaca to 16 cm. Łączna wysokość materaca zależy od wybranego pokrowca. Czas produkcji i wysyłki materaca wynosi 14 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

  Materac Perses to model o dwóch twardościach. Od strony pianki memory jest to model miękki H1, najbardziej komfortowy dla użytkowników lubiących spać na miękkiej powierzchni do 80kg. Strona druga, z pianką, posiada twardość H2 średnio twarda. Jest to strona najczęściej wybierana przez osoby o wadze powyżej 60kg.

   

  Materac Perses to wysokiej klasy materac zbudowany z najwyższej jakości pianek. Górną warstwę stanowi jednolicie moletowana pianka visco w kolorze turkusowym, która jest profilowana w kształt stożków, które zwiększają wentylację i zapewniają lepsze dopasowanie do kształtu ciała. Pianka memory reaguje na temperaturę ciała - pod jej wpływem mięknie i dopasowuje się, zapewniając idealną podporę dla kręgosłupa i komfortowy wypoczynek. Środkową część materaca stanowi pianka wysokoelastyczna, nadająca odpowiedniej sprężystości i wytrzymałości. Ten materiał charakteryzuje się wysokim stopniem przewiewności. W dolnej części materaca znajduje się pianka, która odpowiednio stabilizuje całą konstrukcję. Ze względu na zastosowane materiały materac posiada właściwości ortopedyczne, a także antyalergiczne. Perses to materac dwustronny, w którym można wybrać odpowiednią dla siebie twardość. Gęstość pianek: pianka górna 38 kg, środkowa 35 kg, dolna 32 kg.
  Materac Perses posiada podział na 7 stref twardości, dzięki czemu daje idealne podparcia dla ciała.

  Mają Państwo możliwość dobrania odpowiedniego antyalergicznego pokrowca do materaca. Cena pokrowca wliczona jest w jego cenę. Ściąganie pokrowca ułatwia wszyty zamek błyskawiczny.

  Materace wysokoelastyczne należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy niż 3,5 cm.