Najlepsze produkty w Olsztynie

Ostatnio przeglądane

Materac wysokoelastyczny z memory Lucca średniotwardy 120x200

Nowy produkt

1 869,00 zł

Więcej informacji

Visco elastic
Pianka HR
7 stref
Owata
Zamek błyskawiczny
Właściwości ortopedyczne
Antyalergiczny
H2
Pranie 40st
 • Typ materaca: Wysokoelastyczny
 • Twardość: średni H2
 • Wysokość: 18 cm
 • Producent: Frankhauer
 • Wysyłka: 21 dni (0 zł)
 • Gwarancja: 2 lata
 • Naturalny lateks: nie
 • Materac Lucca średniotwardy to połączenie dwóch wysokiej jakości pianek, których działanie dopełnia się, zapewniając uczucie komfortu i odprężenia podczas snu - 12 cm pianki wysokoelastycznej HR oraz 4 cm pianki termoelastycznej (VISCO). Wysokość materaca wraz z pokrowcem wynosi 18 cm. Czas produkcji i wysyłki materaca wynosi 21 dni roboczych od dnia zaksięgowania środków na naszym koncie. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

  Materac ma średni stopień twardości H2, który będzie najbardziej właściwym wyborem dla osób o wadze od 60 kg do 80 kg.

   

   

  Materac Lucca składa się z dwóch warstw. Bazę materaca stanowi pianka wysokoelastyczna (tzw. zimna pianka), o grubości 12 cm, która gwarantuje stabilne podparcie dla całej sylwetki. Posiada ona specjalne perforacje, ułatwiajace dopasowanie materaca do kształtu ciała. Jest to materiał bardzo przewiewny, o porowatej budowie. Zapobiega gromadzeniu się wilgoci oraz przegrzewaniu ciała. Wierzchnia warstwa to pianka Visco o grubości 4 cm, która reaguje na nacisk i temperaturę ciała. Ten rodzaj pianki przybiera idealny kształ ciała, zapewniając komfort i uczucie odprężenia podczas snu. Materac jest w całości antyalergiczny oraz posiada właściwości ortopedyczne. Materac nie przenosi drgań, dlatego też jest idealnym wyborem dla par.

  Powierzchnia materaca jest podzielona na 7 stref twardości, co zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

   

  Materac został wyposażony w wysokiej jakości pokrowiec Deomi. Został on wykonany z przewiewnej i elastycznej tkaniny poliestrowej w białym kolorze. Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny, który ułatwia zdjęcie go z materaca. Materiał nadaje się do prania w pralce, w temperaturze 40 stopni.

  Materace wysokoelastyczne należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy niż 3,5 cm.