Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Materac wysokoelastyczny Cortona twardy 90x200

Nowy produkt

1 099,00 zł

Więcej informacji

Dwustronny
Pianka
Pianka HR
7 stref
Owata
Zamek błyskawiczny
Właściwości ortopedyczne
Antyalergiczny
H3
Pranie 40st
 • Typ materaca: Wysokoelastyczny
 • Twardość: średni H2
 • Wysokość: 18 cm
 • Producent: Frankhauer
 • Wysyłka: 21 dni (0 zł)
 • Gwarancja: 3 lata
 • Naturalny lateks: nie
 • Materac Cortona średniotwardy jest materacem w całości wykonanym z wysokiej jakości pianki wysokoleastycznej. Jest to tzw. zimna pianka, która charakteryzuje się otwartokomórkową budową. Wysokość materaca wraz z pokrowcem to ok. 18 cm. Produkcja i wysyłka materaca wynosi 21 dni roboczych od zaksięgowania środków na naszym koncie. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.

  Materac posiada średni stopień twardości H2, najbardziej komfortowy dla osób o wadze między 60 a 80 kg.

   

  Materac Cortona to niezwykle komfortowe rozwiązanie. Jest bardzo sprężysty i elastyczny, co ułatwia jego dopasowanie do kształtu sylwetki. Na swojej powierzchni posiada 7 stref twardości, które zapewniają ułożenie kręgosłupa zgodne z jego naturalnymi krzywiznami. Materac będzie odpowiednim wyborem dla osób z problemami z kręgosłupem oraz alergików. Struktura pianki, która jest porowata, ułatwia przepływ powietrza oraz odprowadzanie wilgoci z materaca. Wykonano go z bloku zimnej pianki o wysokości 16 cm. Materac jest dwustronny i zaleca się obracanie go co jakiś czas, co z pewnościa przedłuży jego żywotność. 

  Materac został podzielony na 7 stref twardości, które dopasowują się do podpieranych części ciała.


   

   

  Materac został wyposażony w wysokiej jakości antyalergiczny pokrowiec Deomi. Został on wykonany z przewiewnej i elastycznej tkaniny poliestrowej w białym kolorze. Pokrowiec jest wyposażony w zamek błyskawiczny, który ułatwia zdjęcie go z materaca. Materiał nadaje się do prania w pralce, w temperaturze 40 stopni.

  Materace wysokoelastyczne należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy niż 3,5 cm.