Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Poduszka Control

Poduszka Control

Nowy produkt

Poduszka o regulowanej wysokości dzięki wkładce, którą można wyjmować lub umieszczać w poszewce, w zależności od indywidualnych potrze. System podłużnych nacięć pozwala na równomierne rozłożenie sił nacisku, zapewniając wygodne podparcie w dowolnej pozycji podczas snu oraz idealne odprowadzanie wilgoci.

Więcej szczegółów

179,00 zł

Więcej informacji

Poduszka Control - poduszka profilowana z pianki wysokoelastycznej

 

Poduszka to małe i zwykle miękkie podparcie dla głowy, używane jako podstawowy element posłania podczas snu w łóżku. Poduszka Relaks: kojący, odprężający antyalergiczny i ekologiczny przyjaciel Twojego snu. 

 

Cechy:

  • Poduszka o regulowanej wysokości dzięki wkładce, którą można wyjmować lub umieszczać w poszewce, w zależności od indywidualnych potrzeb

  • System podłużnych nacięć pozwala na równomierne rozłożenie sił nacisku, zapewniając wygodne podparcie w dowolnej pozycji podczas snu oraz idealne odprowadzanie wilgoci

  • Możliwość prania pokrowca w temp. 60 stopni

  • Produkt antyalergiczny

 

Poduszki utrzymują prawidłową pozycję kręgów szyjnych, dzięki czemu nasz sen staje się głębszy. Spanie na nich zapobiega bólom karku i szyi. Poduszki są przydatne w profilaktyce leczenia chrapania i bezdechu. Powinno się je dobierać indywidualnie, stosując kryteria preferencji osobistych.

 

Istnieje jednak pewna zasada: im twardszy materac tym wyższy powinien być podgłówek.

 

Producent:

Produkty powiązane