Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Poduszka Aloe Vera

Poduszka Aloe Vera

Nowy produkt

Wypełnienie z najwyższej jakości pianki termoelastycznej o gęstości 65 kg/m3 – inteligentne dopasowanie do kształtu ciała. Nasycona bardzo delikatnym, relaksującym zapachem aloesu, stopniowo uwalnianym przyjazna dla środowiska – wytworzona z materiałów odnawialnych naturalnie występujących w naturze.

Więcej szczegółów

259,00 zł

Więcej informacji

Poduszka Aloe Vera - poduszka termoelastyczna z mikrokapsułkami aloesu

  

Poduszka to małe i zwykle miękkie podparcie dla głowy, używane jako podstawowy element posłania podczas snu w łóżku. Poduszka Relaks: kojący, odprężający antyalergiczny i ekologiczny przyjaciel Twojego snu. 

 

Cechy poduszki Aloe Vera:

  • Wypełnienie z najwyższej jakości pianki termoelastycznej o gęstości 65 kg/m3 – inteligentne dopasowanie do kształtu ciała

  • Nasycona bardzo delikatnym, relaksującym zapachem aloesu, stopniowo uwalnianym przyjazna dla środowiska – wytworzona z materiałów odnawialnych naturalnie występujących w naturze

  • Zdejmowany pokrowiec z tkaniny membranowej

  • Możliwość prania pokrowca w temp. 60 stopni

  • Produkt antyalergiczny

Poduszka Aloe Vera to nasz wybór nr 1

 

Poduszki utrzymują prawidłową pozycję kręgów szyjnych, dzięki czemu nasz sen staje się głębszy. Spanie na nich zapobiega bólom karku i szyi. Poduszki są przydatne w profilaktyce leczenia chrapania i bezdechu. Powinno się je dobierać indywidualnie, stosując kryteria preferencji osobistych.

 

Istnieje jednak pewna zasada: im twardszy materac tym wyższy powinien być podgłówek.

 

Producent:

Produkty powiązane