Kołdry i poduszki dla dorosłych

Poduszki i kołdry dla dorosłych powinny zapewniać zdrowy, spokojny i regenerujący sen. Korzystamy z nich przecież każdej nocy, dlatego warto wybrać odpowiedni zestaw pościeli dopasowany do indywidualnych potrzeb. Jeśli masz problemy z alergią, wybierz kołdry i poduszki antyalergiczne, które zapobiegną powstawaniu roztoczy i bakterii. Mają za zad...

Kołdry i poduszki dla dorosłych Jest 25 produktów.

Podkategorie

 • Kołdry

  Kołdry dla dorosłych

  Każdy dorosły wie, jak ważny jest sen. Na pewno często walczysz o każdą jego minutę, by wstać rano wypoczętym. W regeneracji pomogą ci m. in. wygodne kołdry, idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Wiele osób śpi przez cały rok po jedną kołdrą, jednak dużo lepszym wyjściem będzie stosowanie cieńszej na sezon wiosenno-letni, a cieplejszej w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu unikniesz bezsenności, czy pocenia się latem, a także wychłodzenia zimą. Kołdry dla dorosłych poprawiają jakość snu, dzięki czemu będziesz cieszyć się większą dawką energii w ciągu dnia.

  Kołdry olsztyn

  Zapraszamy na sprawdzenie asortymentu w naszym sklepie stacjonarnym

  Prześcieradła i podkłady 

  Równie ważne dla utrzymania ciepła oraz higieny są prześcieradła i podkłady. Szczególnie polecane są produkty nieprzemakalne które zapewnią maksymalny komfort korzystania z materaca a dodatkowo go zabezpieczą przed cieczami.

 • Poduszki

  Obok kołdry, nieodłącznym elementem zestawu do doskonałego wypoczynku i relaksu, są oczywiście poduszki. Dobrze dopasowane gwarantują doskonałe podparcie głowy i spokojny, bezpieczny sen. Dzięki nowoczesnym systemom otworów, poduszki dla dorosłych zapewniają idealną wentylację. Mają również za zadanie utrzymać prawidłową pozycję kręgów szyjnych, co zapobiega bólom karku i szyi. Odpowiednio dobrane poduszki zapewnią ci także głębszy sen. Dzięki różnym rozmiarom i rodzajom na pewno znajdziesz poduszkę odpowiadającą w 100% twoim oczekiwaniom. 

na stronę
Pokazuje 21 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 21 - 25 z 25 elementów

Poduszki i kołdry dla dorosłych powinny zapewniać zdrowy, spokojny i regenerujący sen. Korzystamy z nich przecież każdej nocy, dlatego warto wybrać odpowiedni zestaw pościeli dopasowany do indywidualnych potrzeb. Jeśli masz problemy z alergią, wybierz kołdry i poduszki antyalergiczne, które zapobiegną powstawaniu roztoczy i bakterii. Mają za zadanie dobrze przepuszczać powietrze i skutecznie odprowadzać wilgoć. Kołdry i poduszki dla dorosłych powinny być również dopasowane do pory roku. Na zimne miesiące lepiej wybrać zestaw grubszy, za to na cieplejsze – lżejszy.

Kołdry i poduszki dla dorosłych Olsztyn Ekomaterace

Wybierz najlepszą dla siebie opcje z szerokiej gamy naszych produktów oraz produktów inter-widex. Komplety senna beby zapewnią maksymalny komfort snu oraz odpoczynku, a również dzięki wykorzystaniu naturalnych składników możemy zacząć nasz ekologiczny tryb życia.

Łóżka dla dorosłych Olsztyn

Poza odpowiednią pościelą potrzebujemy również porządnego łóżka. W naszym sklepie zapewniamy szeroki wybór mebli, ze względu na materiały oraz procesy technologiczne. W razie problemów zapraszamy do kontaktowania się z naszymi spejcalistami z pewnością pomożemy wybrać najlepsze dla zdrowia elementy.

Kołderki Olsztyn

W naszym asortymencie znajdują się również zestawy dla młodszych, które bez wątpienia są w stanie poprawić wygodę snu, dzięki czemu użytkownik wstanie z uśmiechem na ustach.

Więcej