Materace niemowlęce 120x60 - 140x80

Nowe produkty

Materace niemowlęce 120x60 - 140x80

Materace niemowlęce mają ogromny wpływ na rozwój dziecka. By dobrać odpowiedni materac, należy dobrze poznać potrzeby naszych najmłodszych. Dobrze jest przede wszystkim zadbać o odpowiednie podparcie pleców, dzięki czemu zapobiegniemy przeciążeniom kręgosłupa maluszka. Ważna jest również twardość materaca, która ułatwi swobodne zmienianie pozycj...

Materace niemowlęce mają ogromny wpływ na rozwój dziecka. By dobrać odpowiedni materac, należy dobrze poznać potrzeby naszych najmłodszych. Dobrze jest przede wszystkim zadbać o odpowiednie podparcie pleców, dzięki czemu zapobiegniemy przeciążeniom kręgosłupa maluszka. Ważna jest również twardość materaca, która ułatwi swobodne zmienianie pozycji. Co więcej, bezpieczne materace dla niemowląt to takie, które zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza oraz są antyalergiczne. Te cechy sprawią, że dziecko dobrze wypocznie, będzie radosne i spokojne.

Zapraszamy też do sprawdzenia naszych modeli materacy dla dzieci

Materace niemowlęce są w rozmiarach:

 • 120x60
 • 140x70
 • 140x80

Możliwość zrobienia nietypowego wymiaru

Więcej

Materace niemowlęce 120x60 - 140x80 Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Materace niemowlęce Termoelastyczne

  Pianka Termoelastyczna to jeden z wynalazków NASA, stosowany do budowy foteli promów kosmicznych, a w późniejszym czasie również foteli aut luksusowych. Obecnie Visco używana jest również jako jeden z surowców do produkcji materacy. Dzięki swoim wyjątkowym cechom określana jest jako pianka o właściwościach rehabilitacyjnych.

  Materac Termoelastyczny dla niemowląt

   Przy wyborze materaca dla najmłodszych członków rodziny, zazwyczaj szukamy najwyższej jakości materiałów, dobrego wykonania, pokrowca antyalergicznego - nie do końca pianki Visco. W tej kategorii jesteśmy w stanie polecić tylko jeden produkt - Baby de luxe. Dla osób  naciskających na Piankę Visco polecamy chwilę poczekać, Materace Termoelastyczne dla dzieci prawdopodobnie okażą się  dużo lepszym wyjściem. Starsze dzieci mogą sobie pozwolić na materac wykonany w tej technologii, i korzystać z niego w 100%.

  Kiedy materac Termoelastyczny?

  Wskazane są dla wszystkich ludzi z wyłączeniem niemowląt z zaleceniem stosowania urządzenia MONITOR ODDECHU. W takim przypadku możemy zaoferować materace  z naturalnymi powierzchniami neutralnymi dla tego urządzenia,na przykład Gryko-koko / Grykosen.

  Materace z pianką VISCO ułatwiają odprężenie, eliminują nacisk i napięcie ciała zapewniając nam spokojny sen bez nieustannego zmieniania pozycji i obracania się.

 • Materace niemowlęce gryczane

  Materace dla niemowląt to temat szeroki jak rzeka. Duży wybór pozwala nam znaleźć najlepsze rozwiązanie.
  W sklepie Ekomaterace jest szereg możliwości personalizayjnych do materacy, a wszystkie nasze produkty gryczane posiadają atesty medyczne.

  Materace gryczane dla niemowląt - co i jak?

  Najczęściej spotykane kombinacje produktów w tej kategorii to połączenie łuski gryczanej, maty kokosowej oraz pianki poliuretanowej, materace wyższej klasy mają również pianki termoelastyczne oraz wysokoelastyczne. Zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą, która pomoże przy wyborze dbając o zdrowie oraz komfort użytkownika.

  Najważniejszą cechą materaców z łuski gryczanej jest to, że nie zapadają się pod ciężarem naszego ciała, nie sprężynują - stanowiąc solidne podparcie. Gryka jest coraz częściej polecana przez lekarzy do łagodzenia bólu szyi, barku, pleców i bioder oraz napięć mięśni głowy

  W naszej ofercie są również materace gryczane dla dzieci, różnice będą w rozmiarach oraz maksymalnej wadze użytkownika.

 • Materace niemowlęce elastyczne

  Materace wysokoelastyczne wchodzą w skład grupy materaców piankowych. Cechują się dużą elastycznością, dynamicznym zachowaniem po zdjęciu obciążenia, gwarantując wysoki komfort użytkowania. Posiadają doskonałą przepuszczalność powietrza, wytrzymałość na rozciąganie oraz szybko odzyskują swój pierwotny kształt po intensywnym ściskaniu.

  Podstawowe zalety pianek wysokoelastycznych:

  - wysoka trwałość w użytkowaniu,
  - Wysoka elastyczność i odporność na odkształcenia
  - Poczucie wygody i komfortu
  - duża przepuszczalność powietrza
  - minimalne ubytki sztywności podczas użytkowania,
  - natychmiastowa zdolność odzyskiwania pierwotnego kształtu

 • Materace niemowlęce z kokosem

  Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókno kokosowe jest doskonałym surowcem do uzupełnienia materaca. Kokos nie wydziela żadnych toksyn, ani innych substancji, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na skórę i drogi oddechowe. Maty kokosowe zaleca się osobom podatnym na alergie, odleżyny oraz preferującym prawidłową twardość materaca. Jest odpowiedno przewiewny, nie zatrzymuje wilgoci. Dzięki swojej sprężystości nie odkształca się pod wpływem długotrwałego nacisku.

  Materace Kokosowe

  Wkład kokosowy w naszym materacu wzbogacony jest naturalnym lateksem i niczym innym, nie ma w nim domieszanych zamienników kokosa.

  Poza wielką wygodą jaką oferują materace kokosowe, wspieramy również środowisko wybierając naturalne rozwiązania.

  Materace kokosowe dla niemowląt nie odkształcają się, nie wydzielają toksyn i są odpowiednie dla alergików. Materace niemowlęce nie zatrzymują wilgoci.

 • Materace niemowlęce lateksowe

  Pianka lateksowa dzięki systemowi kanalików pozwala na swobodny przepływ powietrza. Materac lateksowy to czuła i precyzyjnie reagująca struktura komórkowa. Zbudowany jest z milionów mikrokomórek - dzięki swojej sprężystości idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Nasze materace są naturalnie higieniczne i antyalergiczne. Materace lateksowe są również ciche, bezszelestne co wpływa znacząco na komfort naszego snu.

  Zawartość lateksu - 60% syntetyczny / 40 % naturalny 

  Najważniejsze cechy lateksu: 

  - aktywizuje oddychanie,
  - jest higieniczny, gdyż ma właściwości antybakteryjne,
  - idealnie równomiernie podpiera całe ciało,
  - minimalizuje ryzyko przegrzania organizmu podczas snu
  - podczas zmiany pozycji w czasie snu nie wywołują niepożądanych odgłosów
  - odporny na wgniecenia i wklęśnięcia
  - są bardzo trwałe i odporne

 • Materace niemowlęce sprężynowe

  Materace bonelowe są bardzo wytrzymałe i odporne na duże obciążenia. Materace, w których zastosowano formatkę sprężynową są niezwykle przewiewne i bardzo dobrze dopasowują się do naszego ciała. Zastosowany w naszych materacach bonel zapewnia komfort użytkowania i spokojnego snu. Drut o średnicy 2,2 mm gwarantuje maksymalną sprężystość i wysoką jakość materaca.

  Dla osób lubiących mniejszą sprężystość, ale w zamian wyższe dopasowanie do ciała polecamy materace wysokoelastyczne.

 • Materace niemowlęce piankowe

  Łóżeczko to najważniejszy mebel w pokoju niemowlaka, dlatego warto wyposażyć je w materac wysokiej jakości.

  Materace piankowe niemowlęce

  doskonale dopasowują się do kształtu ciała dziecka, przy tym dobrze podpierając kręgosłup i uniemożliwiając zapadanie się. Dodatkowo są sprężyste i elastyczne, co zapewnia ogromną wygodę podczas snu i zapobiega powstawaniu wgnieceń. Są również bardzo lekkie, dzięki czemu z łatwością można je podnosić, by np. zmienić prześcieradło. Materace piankowe dla niemowląt są antyalergiczne i nie uczulają – gwarantują bezpieczny sen dziecka.

  Zdrowy sen niemowlaka

  Jak wiadomo materace gryczane mają jedne z lepszych właściwości zdrowotnych, niestety dla niemowlaka mogą okazać się zbyt twarde, i w tym momencie na ratunek przychodzą materace piankowe.

 • Najlepsze materace niemowlęce
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów