Materace dla dzieci 160x70 - 200x90

Materace dla dzieci 160x70 - 200x90

Dzieci mają tyle energii, że często zapominamy, że wymagają więcej snu niż my. A kiedy muszą odpocząć i naładować się, potrzebny jest materac dla dzieci z Ekomaterce. Oferujemy kilka odmian materacy dla dzieci w wersji bliźniaczej oraz pełne zestawy materacy do sprzedaży, aby pomieścić dzieci w każdym wieku i rozmiarze. Nasza oferta materacy dla...

Dzieci mają tyle energii, że często zapominamy, że wymagają więcej snu niż my. A kiedy muszą odpocząć i naładować się, potrzebny jest materac dla dzieci z Ekomaterce. Oferujemy kilka odmian materacy dla dzieci w wersji bliźniaczej oraz pełne zestawy materacy do sprzedaży, aby pomieścić dzieci w każdym wieku i rozmiarze. Nasza oferta materacy dla dzieci obejmuje wiele różnych stylów, aby zapewnić, że znajdziesz najlepszy materac dla dzieci, który zaspokoi specyficzne potrzeby i preferencje rosnącego dziecka. 

Materace dla dzieci

Jakość: Uważamy, że mniejsze rozmiary materacy nie powinny oznaczać obniżonego poziomu komfortu. Dlatego też nasze materace dla dzieci są wyposażone w wyrafinowane elementy, takie jak pianki premium i żele chłodzące, które zmniejszają nacisk i zapewniają najwyższy komfort snu. Dostępny w tradycyjnych materacach sprężynowych i współczesnych konstrukcjach z pianki, wiele naszych materacy dla dzieci łączy oba materiały dla dodatkowej stabilności. Oprócz popularnej pianki z pamięcią, oferujemy materace dla dzieci w twardej, niskoprofilowej, z blatem na poduszki i z pluszu, ponieważ Twoje dziecko zasługuje na to, aby spać równie komfortowo jak Ty.

Mamy również szeroki zakres materacy dla nastolatków

Więcej

Materace dla dzieci 160x70 - 200x90 Jest 43 produktów.

Podkategorie

 • Materace dla dzieci termoelastyczne

  Pianka Visco

  to jeden z wynalazków NASA, stosowany do budowy foteli promów kosmicznych, a w późniejszym czasie również foteli aut luksusowych. Obecnie Visco używana jest również jako jeden z surowców do produkcji materacy. Dzięki swoim wyjątkowym cechom określana jest jako pianka o właściwościach rehabilitacyjnych.

  Zachęcamy również do sprawdzenia poduszki termoelastycznej

  Dla kogo materac termoelastyczny?

  Pianka Visco polecana jest osobom preferującym materace bardziej miękkie H2 i H3, często przybierającym między innymi pozycję spania na boku oraz cierpiącym na niektóre dolegliwości kręgosłupa w części lędźwiowej. Ze względu na wyjątkową miękkość pianki Visco może nie być najlepszym wyborem w każdym wypadku. Szczególnie ludzie młodzi(18-30lat) wolą twarde materace, położenie się na tego typu materacu może u nich spowodować uczucie zapadania się - co dla wielu ludzi jest znaczącym pozytywem. Wedle upodobań potrafi to zapewnić wyjątkowy komfort, który jest głównym parametrem w łóżku.

  Dla dzieci czy kobiet w ciąży będzie to idealny wybór, idealne dopasowanie do ciała wprowadzi użytkownika w stan  przyjemnej ekstazy. Osoby mające problemy z zaśnięciem również powinny znaleźć tutaj ulgę. 

  Jak dokładnie to działa?

  Pianka termoelastyczna Visco zwana jest inaczej „pianką z pamięcią”, gdyż potrafi nie tylko precyzyjnie dopasować się do anatomii naszego ciała, ale też na dłuższą chwilę zapamiętuje jego kształt. Jest to możliwe dzięki temu, że materace z pianki termoelastycznej reagują na nacisk oraz na temperaturę. Pod ich wpływem zmieniają swoje właściwości - robią się miękkie i wygodne. Charakteryzują się również brakiem sprężystości, dlatego dla zapewnienia odpowiedniego podparcia stosuje się je w połączeniu z materiałami twardszymi np. piankami o wyższej sprężystości HR.

  Materace Termoelastyczne mogą wykorzystać w pełni swój potencjał w zimne dni. Wraz z niską temperaturą w pomieszczeniu materac twardnieje, podczas gdy użytkownik się na nim położy zacznie przekazywać mu swoje ciepło, w takich właśnie warunkach materac zacznie wręcz się "roztapiać" pod ciałem, zapewniając ergonomiczną oraz wygodną pozycje do snu.

  Materace młodzieżowe termoelastyczne VISCO ułatwiają odprężenie, eliminują nacisk i napięcie ciała zapewniając nam spokojny sen bez nieustannego zmieniania pozycji i obracania się.

 • Materace dla dzieci gryczane

  Jedną z głównych właściwości materaców z łuski gryczanej jest to, że stanowią solidne podparcie nie zapadając się pod ciężarem ciała . Gryka jest również polecana przez lekarzy ze względu na swoje możliwości w: łagodzenia bólu szyi, barku, pleców i bioder oraz napięć mięśni głowy.

  Materace gryczane dla dzieci

  Nasze produkty w tej kategorii posiadają atest medyczny oraz niezbędne certyfikaty. Wszystko poddawane jest specjalnym testom jakości w trosce o klienta i jego zdrowie.

  Znajdująca się w specjalnych, pikowanych rombach łuska gryczana  posiada unikatowe właściwości zdrowotne, m. in. niweluje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Poza tym, dzięki odpowiedniej zawartości tkaniny stopuje rozwój i uniemożliwia rozmnażanie się bardzo szkodliwych mikroorganizmów, w tym: roztoczy, grzybów i bakterii. Jest to niewątpliwie ogromny plus dla alergików. 

  Wypełnienie materacy łuskami gryki pozwala użytkownikowi odciążyć układ nerwowy, przez co pożegnamy się z bólami nerwowymi czy migreną. W dodatku materac jest w 100% ergonomiczny oraz zapewnia komfort odpoczynku.

  Materac z Gryki

  Materac wypełniony oczyszczoną łuską gryki przeznaczony jest w szczególności do osób przemęczonych, zestresowanych a nawet obłożnie chorych oraz cierpiących na migrenę. Nie oznacza to że inne osoby nie mogą z niego korzystać. Materac z gryki będzie zdrowym rozwiązaniem dla każdego. Dzięki temu jest częstym wyborem dla dzieci. Przez wypełnienie materaca łuskami gryki możemy skutecznie zapobiegać schorzeniom oraz ulżyć sobie w bólach głowy, bólach korzonkowych czy też wspomóc leczenie wad kręgosłupa.

  Mamy również w asortymencie materace gryczane młodzieżowe, które charakteryzują się większymi rozmiarami oraz większymi możliwościami przyjmowania obciążenia.

 • Materace dla dzieci wysokoelastyczne

  Pianka wysoko-elastyczna

  Wykonana jest z materiałów trudnopalnych, opartych na wysokiej jakości surowcach i parametrach, które zmieniają ich palność. Materiał ten jest szeroko zalecany do pomieszczeń użyteczności publicznej, biorąc pod uwagę wymagania jakościowe i bezpieczeństwa. Materace wysokelastyczne dla dzieci charakteryzują się trwałością, odpornością na rozciąganie oraz wysokim komfortem, ponieważ działają jak materace kieszonkowe najwyższej jakości. Ważnym elementem wpływającym na uczucie miękkości jest duża elastyczność, która zapewnia najwyższy komfort snu i korzystnie wpływa na mięśnie i układ kostny. Bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała dzięki swojej sprężystości i punktowej elastyczności.

  Materace wysoko-elastyczne dla młodzieży 

  Nasze materace z pianki o wysokiej sprężystości są projektowane z wykorzystaniem hybrydowej formuły, aby zapewnić najwyższy komfort jakości i trwałość. Nasza unikalna struktura komórkowa zapewnia ekstremalną elastyczność i optymalną siłę nośną w celu równomiernego rozłożenia nacisku na cały materac, a ponieważ materac składa się na solidną powierzchnię

 • Materace dla dzieci z kokosem

  Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókno kokosowe jest doskonałym surowcem do uzupełnienia materaca. Kokos nie wydziela żadnych toksyn, ani innych substancji, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na skórę i drogi oddechowe. Maty kokosowe zaleca się osobom podatnym na alergie, odleżyny oraz preferującym prawidłową twardość materaca. Jest odpowiednio przewiewny, nie zatrzymuje wilgoci. Dzięki swojej sprężystości nie odkształca się pod wpływem długotrwałego nacisku.

  Wkład kokosowy w naszym materacu wzbogacony jest naturalnym lateksem i niczym innym, nie ma w nim domieszanych zamienników kokosa.

  Materac z włóknem kokosowym

  Jak wszystkie inne rodzaje materacy, materace z włókna kokosowego również mają swoje plusy i minusy.

  Wykonane z włókna kokosowego, które jest włóknem naturalnym otrzymywanym z łuski kokosowej dzięki temu materace te są twarde. Większość ludzi nie lubi używać tego typu materacy z powodu ich twardości. Ale te materace faktycznie zapewniają wiele korzyści dla zdrowia.

  Zalety materaca z włókna kokosowego.

  Spójrzmy poniżej:

  Jakość higroskopijna: to właśnie ta jakość sprawia, że materac jest w stanie zapewnić Państwu odpoczynek i orzeźwiający sen. Materace z włókna kokosowego są wykonane z takiego materiału, który może łatwo wchłaniać wilgoć, dzięki czemu sen staje się komfortowy.

  Doskonała wentylacja: materace te są bardzo dobrze wentylowane, ponieważ istnieje maksymalny przepływ powietrza wlotowego i wylotowego. Dzięki temu materac jest  chłodny. Poza utrzymaniem idealnej temperatury do snu, materac w naturalny sposób uspokaja ciało, zapewniając lepszy sen.

  Dodatkowe wsparcie: ponieważ materace z włókna kokosowego dla nastolatków są wykonane wyłącznie z włókien naturalnych, są  sprężyste, dzięki czemu zapewniają większe wsparcie dla całego ciała śpiącego. Przy wsparciu materaców z włókna kokosowego, osoby leżące z tyłu korzystniej byłoby uzyskać idealną postawę do snu, jak również idealnie ustawić kręgosłup.

  Polecany dla alergików

  W materacach nie ma nic podobnego do kurzu, który mógłby podrażniać osoby śpiące, zwłaszcza te, które są bardziej podatne na alergie spowodowane kurzem.

  Wrażenie chłodzenia: materace z włókna kokosowego posiadają zdolność pochłaniania wilgoci i sprzyjają ciągłemu przepływowi powietrza, tworząc idealną temperaturę do snu. Większość wilgoci jest pochłaniana przez sam materac.

 • Materace dla dzieci lateksowe

  Pianka lateksowa dzięki systemowi kanalików pozwala na swobodny przepływ powietrza. Materac lateksowy konsul to czuła i precyzyjnie reagująca struktura komórkowa. Zbudowany jest z milionów mikrokomórek - dzięki swojej sprężystości idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Nasze materace są naturalnie higieniczne i antyalergiczne. Materace lateksowe są również ciche, bezszelestne co wpływa znacząco na komfort naszego snu.

  Zawartość lateksu - 60% syntetyczny / 40 % naturalny 

  Najważniejsze cechy lateksu: 

  - aktywizuje oddychanie,
  - jest higieniczny, gdyż ma właściwości antybakteryjne,
  - idealnie równomiernie podpiera całe ciało,
  - minimalizuje ryzyko przegrzania organizmu podczas snu
  - podczas zmiany pozycji w czasie snu nie wywołują niepożądanych odgłosów
  - odporny na wgniecenia i wklęśnięcia
  - są bardzo trwałe i odporne

  Materace lateksowe mogą być równie sprężyste co materace sprężynowe, to już indywidualny wybór na czym wolimy spać.

 • Materace dla dzieci sprężynowe

  Materace bonelowe są bardzo wytrzymałe i odporne na duże obciążenia. Materace, w których zastosowano formatkę sprężynową są niezwykle przewiewne i bardzo dobrze dopasowują się do naszego ciała. Zastosowany w naszych materacach bonel zapewnia komfort użytkowania i spokojnego snu. Drut o średnicy 2,2 mm gwarantuje maksymalną sprężystość i wysoką jakość materaca.

 • Materace dla dzieci piankowe

  Materace piankowe dziecięce są niezwykle elastyczne i dają maluchowi doskonałe podparcie. Dzięki temu masz pewność, że jego kręgosłup jest bezpieczny i będzie dobrze się rozwijał. Materace piankowe pozwalają na doskonałą regenerację. Nie są zbyt twarde, co sprawia, że dopasowują się świetnie do ciała dziecka. To także idealne materace piankowe dla młodzieży, ponieważ nadają się do każdego łóżka. Dodatkowo są antybakteryjne. Co najważniejsze, materace piankowe dla dzieci mają naprawdę korzystne ceny.

 • Najlepsze materace dla dzieci

  Jest wiele powodów, dla których możesz szukać najlepszych materacy do łóżek dla dzieci. Być może twój berbeć wyrósł ze swojego łóżeczka, albo twoja rodzina po prostu się przeniosła i zostawiła swoje stare materace za sobą. Być może stary materac dziecka jest niewygodny, a Ty chcesz, aby zastąpił go bardziej komfortowy. Bez względu na powód rozpoczęcia wyszukiwania, ta lista wskaże Ci kierunek, znajdziesz tutaj najpopularniejsze materacy dla dzieci, które są dostępne w sprzedaży w Internecie już teraz.

  Najlepsze materace dziecięce 

  Wszystkie materace  w tej kategorii są wykonane z najlepszych materiałów, posiadają liczne atesty oraz certyfikaty, możliwość dobrania pokrowca antyalergicznego. 

  Przy chęci spersonalizowania materaca zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci doradzą najlepszą opcje.

na stronę
Pokazuje 41 - 43 z 43 elementów
Pokazuje 41 - 43 z 43 elementów