Prześcieradła i podkłady

Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Prześcieradło nieprzemakalne FROTTE do sypialni 200x140 - 200x220

Nowy produkt

Higieniczne prześcieradło nieprzemakalne na gumkę pasuje na wszystkie rodzaje materaców. Dostępne wszystkie rozmiary do łóżek sypialnianych: 200x140 200x160 200x180 200x200 200x220. Jeśli nie znajdujesz potrzebnego rozmiaru - napisz do nas!

Więcej szczegółów

134,99 zł

-10%

149,99 zł brutto

  • Biały
  • Ecru
  • Jasny różowy
  • Niebieski
  • Szary
  • Zielony
  • Żółty
  • Frotte

Więcej informacji

Higieniczne prześcieradło nieprzemakalne frotte na gumkę pasuje na wszystkie rodzaje materaców.

 

Prześcieradło jest nieprzepuszczalne dla wody i innych płynnych substancji (tj. sok, mleko), przez co przedłuża trwałość materaca. Doskonale chroni materac przed zabrudzeniami, a jednocześnie dba o zdrowie Twojego dziecka.

Jest przewiewne, lekkie, nie elektryzuje się, dodatkowo zapobiega nadmiernemu poceniu się, nie odparza i nie drażni skóry. Prześcieradło stanowi długotrwałą i skuteczną barierę dla roztoczy, grzybów i bakterii. W momencie zabrudzenia możesz je bez problemu zdjąć i wyprać, a materac pozostanie czysty i świeży. 

Prześcieradło nie przesuwa się, ponieważ jest stabilnie przymocowany do materaca dzięki gumce okalającej bawełniany materiał.
 

Spodnia warstwa prześcieradła została pokryta warstwą nieprzemakalnego materiału PU, dzięki czemu prześcieradło nie przepuszcza żadnych płynów, a jednocześnie zapewnia użytkownikowi wysoki poziom komfortu.

 

Jest to produkt najwyższej klasy, posiada certyfikat Oko-tex Standard. Spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi sanitarne i użytkowe.

 

Dzięki tym walorom podkład ochronny utrzymuje materac w idealnej czystości oraz zapewnia najwyższą wygodę użytkowania.

 

Standardowa wysokość boku to 20 cm. Jeśli potrzebujesz innego wymiaru, wystarczy wpisać taką informację w komentarzu zamówienia (maksymalnie 30 cm).

 

Jeśli nie mamy w ofercie rozmiaru, którego potrzebujesz - napisz no nas!

 Kolory:

 

Producent:
ekomaterace-logo.jpg
Ekomaterace - Danpol

Produkty powiązane