Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Podkład nieprzemakalny, pikowany FROTTE Wzystkie rozmiary

Nowy produkt

Podkład nieprzemakalny wykonany z materiału Frotta, zapewni miłą w dotyku powierzchnię użytkową, przy zachowaniu wodoodporności(dzięki wykończenie od spodu powłoką PU). Pozwoli to ochronić materac przed zabrudzeniami.

Więcej szczegółów

36,90 zł

  • Frotte

Więcej informacji

Higieniczny, nieprzemakalny ochraniacz na wszystkie rodzaje materaców. Jest nieprzepuszczalny dla wody i innych płynnych substancji (tj. sok, mleko), przez co przedłuża trwałość materaca. Doskonale chroni materac przed zabrudzeniami, a jednocześnie dba o zdrowie twojego dziecka.

 

Jest przewiewny, lekki, nie elektryzuje się, dodatkowo zapobiega nadmiernemu poceniu się, nie odparza i nie drażni skóry. Podkład nieprzemakalny stanowi długotrwałą i skuteczną barierę dla roztoczy, grzybów i bakterii. W momencie zabrudzenia możesz go wyprać, a materac pozostanie czysty i świeży.

 

Podkład nie przesuwa się, ponieważ jest stabilnie przymocowany do materaca dzięki 4 gumowym opaskom.

 

Spodnia warstwa została pokryta warstwą nieprzemakalnego materiału PU, dzięki czemu ochraniacz jest całkowicie nieprzemakalny, a jednocześnie zapewnia użytkownikowi wysoki poziom komfortu.

 

 

Jest to produkt najwyższej klasy, posiada certyfikat Oko-tex Standard. Spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi sanitarne i użytkowe.

Dzięki tym walorom podkład ochronny utrzymuje materac w idealnej czystości oraz zapewnia najwyższą wygodę użytkowania.

 

 

Producent:
ekomaterace-logo.jpg
Ekomaterace - Danpol

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: