Materace niemowlęce elastyczne

Promocje

Materace niemowlęce elastyczne

Materace wyosko-elastyczne dla niemowląt

Pianka o wysokiej sprężystości jest doskonałej jakości materiałem do produkcji materacy. Produkt może być intensywnie użytkowany i zachować swój kształt przez długi okres czasu. Materac z pianki HR charakteryzuje się sprężystością i szybkim powrotem do formy początkowej. Taki produkt jest  przystępnym cen...

Materace niemowlęce elastyczne  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 245,00 zł Dostępny

  Materac z pianki o podwyższonej gęstości i odporności na uszkodzenia - wysokoelastycznej pianki HR jest bardzo trwały i niezwykle sprężysty. Dodatkowy pokrowiec z nicią srebrną zapewnia komfort i higienę, idealny produkt dla alergików. Materac jest przewiewny, odporny na wilgoć i temperaturę.

  245,00 zł
  Dostępny
 • 193,00 zł Dostępny

  Materac z pianki wysokoelastycznej HR to niezwykle sprężysty, wygodny i trwały produkt. Dzięki swoim właściwościom zapewnia komfort i wygodę. Materac jest przewiewny, odporny na działanie wilgoci i temperatury, dzięki czemu świetnie sprawdza się zarówno zimą jak i latem.

  193,00 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Materace wyosko-elastyczne dla niemowląt

Pianka o wysokiej sprężystości jest doskonałej jakości materiałem do produkcji materacy. Produkt może być intensywnie użytkowany i zachować swój kształt przez długi okres czasu. Materac z pianki HR charakteryzuje się sprężystością i szybkim powrotem do formy początkowej. Taki produkt jest  przystępnym cenowo rozwiązaniem, w porównaniu z innymi materacami wysokiej klasy. 

Materac wysoko-elastyczny dla dzieci charakteryzuje się większą możliwością przyjmowania obciążeń, bez uszkodzenia formy.
Więcej