Materace

Najlepsze produkty w Olsztynie

Ostatnio przeglądane

Materac AEROMAX T25 dla dzieci i młodzieży 180x80 - 200x90

Nowy produkt

Pianka to tworzywo bezpieczne, higieniczne i trwałe, dlatego sprawdza się w dziecięcych łóżeczkach. Pokrycie materaca Aeromax jest wodoodporne, ale zapewnia cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko jest zabezpieczone przed grzybami i pleśnią. Lekki i wygodny materac to doskonały partner do wypoczynku

Więcej szczegółów

904,00 zł

Więcej informacji

Roztocza i bakterie – dobrze jest trzymać je na dystans!

Temu właśnie służą dzianiny dystansowe. Pomagają utrzymać materac w czystości, ułatwiają dezynfekcję i sterylizację. Są lekkie i oddychające, dostępne w różnych wariantach twardości i sprężystości, odporne na zgniatanie i wytrzymałe. Będą towarzyszyć Wam przez długi czas, a gdy on już minie – będzie można je poddać recyclingowi.

Tkanina Wodoodporna

Wilgoć może obniżyć trwałość materaca, obniżyć komfort użytkowania, ułatwić pojawienie się pleśni i grzybów. Mamy na to sposób: tkanina wodoodporna przepuszcza powietrze i zapobiega przedostawaniu się wilgoci do materaca. Dwa w jednym!

Pianka poliuretanowa ryflowana

Wrogiem bezpiecznego i komfortowego korzystania z materaca jest wilgoć, zaś sprzymierzeńcem – powietrze. Jak to pogodzić? Pianka poliuretanowa ryflowana zapewnia optymalne odprowadzenie wilgoci i poprawia cyrkulację powietrza. I wszystko gra!