Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

Ostatnio przeglądane

PROVINCE - SZAFA 3D

Nowy produkt

Minimalistyczna szafa w białym kolorze doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Jest ona nie tylko piękna, ale przede wszystkim bardzo praktyczna. W tak pojemnym meblu pomieścisz swoje wszystkie ubrania. Szafa doskonale sprawdzi się nie tylko w Twojej sypialni, ale również w pokoju dziecięcym, ponieważ została wykonana z w pełni bezpiecznych dla zdrowia materiałów.  

 

Więcej szczegółów

2 339,00 zł

Więcej informacji

Pojemna szafa do każdego wnętrza  

Province szafa 3D to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Jest to bardzo praktyczna propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na zaoszczędzeniu cennego miejsca, a także zachowaniu porządku. Ten model sprawdzi się zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i dużych domach. Szafa składa się z bardzo obszernego pawlacza, drążka ubraniowego, a także dwóch półek. Z kolei w części pojedynczej znajdziesz aż cztery półki, które możesz dowolnie regulować. W ten sposób będziesz mógł dostosować szafę do swoich indywidualnych potrzeb.  

Bezpieczna dla najmłodszych  

Szafa doskonale sprawdzi się nie tylko w sypialni, ale również w pokoju dziecięcym. Jest to w pełni bezpieczna propozycja dla Twoich dzieci. Mebel został wykonany z najlepszych pod względem jakości materiałów. Całość składa się z wysokiej klasy płyty MDF, która jest pokryta najlepszą farbą! Posiada ona niezbędne atesty bezpieczeństwa, co oznacza, że nie będzie szkodliwa dla Twoich pociech. Dodatkowo elementy korpusowe zostały zrobione z trójwarstwowej płyty laminowanej.  

Ustaw siłę zamykania  

Szafa została wyposażona w najwyższej klasy okucia marki BLUM. Dla Ciebie oznacza to ciche domykanie drzwi. Możesz dowolnie ustawić siłę zamykania i dostosować ją do swoich potrzeb. Każdy z zawiasów może być regulowany oddzielnie, dzięki czemu bez trudu wyregulujesz także szybkość zamykania poszczególnych skrzydeł drzwi. Jest to propozycja idealna do pokoju dziecięcego, ponieważ spełnia wszystkie normy i standardy, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dzieci będą bezpieczne.  

Złóż to sam 

Mebel należy złożyć samodzielnie, jednak jesteśmy przekonani, że poradzisz sobie z tym bez trudu, ponieważ w każdym zestawie znajduje się również instrukcja obsługi.  

Wymiary:  

szerokość: 138 cm, 

głębokość: 57 cm,  

wysokość 190 cm.