Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

łóżko do sypialni Province | Stelaż w cenie

Nowy produkt

Piękno, styl i klasa – takie jest łóżko do sypialni Province. Idealnie dopasuje się ono do wielu różnych wnętrz. Minimalistyczny styl, a także biały kolor sprawią, że będzie to rewelacyjne uzupełnienie każdej sypialni. Łóżko Province jest nie tylko piękne, ale również bardzo praktyczne! W naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów rozmiarowych tego mebla.

Więcej szczegółów

2 199,00 zł

Więcej informacji

Dobry sen to podstawa  

Łóżko do sypialni Province to gwarancja najlepszej jakości w bardzo korzystnej cenie. Mebel został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które charakteryzują się sporą wytrzymałością na wiele różnych uszkodzeń mechanicznych. To oznacza, że będziesz mógł cieszyć się swoim łóżkiem przez bardzo długi czas. Wygląd mebla jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu zawsze będzie wpisywał się on w aktualnie panujące trendy wnętrzarskie. Łóżko zostało zrobione z wysokiej klasy płyty MDF o grubości 28 mm. Dużym plusem jest to, że mebel polakierowano najlepszej jakości farbami z atestem bezpieczeństwa.  

Znajdź swój ideał  

Wybór odpowiedniego łóżka ma ogromne znaczenie dla Twojego prawidłowego wypoczynku. W tym przypadku spore znaczenie ma również odpowiedni materac. W naszej bogatej ofercie, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, co spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W zestawie znajduje się również stelaż rolowany, który musi znaleźć się pod materacem.  

Kilka rozmiarów 

W naszej ofercie znajdziesz trzy różne warianty rozmiarowe łóżka. To oznacza, że znajdzie ono zastosowanie nie tylko w dużej sypialni, ale również w nieco mniejszej, na przykład w bloku.  

Dostępne warianty:  

206 cm x 150 cm x 71,5 cm x 46,5 cm x 5 cm x 32 cm (długość x szerokość x wysokość zagłówka x wysokość zanóża x zagłębienie materaca do stelaża x górna krawędź boków łóżka) 

206 cm x 170 cm x 71,5 cm x 46,5 cm x 5 cm x 32 cm (długość x szerokość x wysokość zagłówka x wysokość zanóża x zagłębienie materaca do stelaża x górna krawędź boków łóżka) 

206 cm x 190 cm x 71,5 cm x 46,5 cm x 5 cm x 32 cm (długość x szerokość x wysokość zagłówka x wysokość zanóża x zagłębienie materaca do stelaża x górna krawędź boków łóżka)