Materace niemowlęce z kokosem

Materace niemowlęce z kokosem

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókno kokosowe jest doskonałym surowcem do uzupełnienia materaca. Kokos nie wydziela żadnych toksyn, ani innych substancji, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na skórę i drogi oddechowe. Maty kokosowe zaleca się osobom podatnym na alergie, odleżyny oraz preferują...

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókno kokosowe jest doskonałym surowcem do uzupełnienia materaca. Kokos nie wydziela żadnych toksyn, ani innych substancji, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na skórę i drogi oddechowe. Maty kokosowe zaleca się osobom podatnym na alergie, odleżyny oraz preferującym prawidłową twardość materaca. Jest odpowiedno przewiewny, nie zatrzymuje wilgoci. Dzięki swojej sprężystości nie odkształca się pod wpływem długotrwałego nacisku.

Materace Kokosowe

Wkład kokosowy w naszym materacu wzbogacony jest naturalnym lateksem i niczym innym, nie ma w nim domieszanych zamienników kokosa.

Poza wielką wygodą jaką oferują materace kokosowe, wspieramy również środowisko wybierając naturalne rozwiązania.

Materace kokosowe dla niemowląt nie odkształcają się, nie wydzielają toksyn i są odpowiednie dla alergików. Materace niemowlęce nie zatrzymują wilgoci.

Więcej

Materace niemowlęce z kokosem Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 21 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 21 - 23 z 23 elementów