Materace

Najlepsze produkty w Olsztynie

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Nowy SOFTMAT MAX Zobacz większe

SOFTMAT MAX

Nowy produkt

Jeśli chcesz spać spokojnie , wybierz materac, który też wie, co to jest swobodny oddech, ale ma też właściwości wodoodporne. Cyrkulacja powietrza pozwala ochronić Twój materac i Ciebie przed wilgocią, pleśnią, grzybami oraz pozwala Wam na dłuższe wspólne życie. Softmat składa się z warstw stworzonych do oddychania: perforowana pianka i dzianina dystansowa zapewnią spokojne, zdrowe noce.

Więcej szczegółów

555,00 zł

Więcej informacji

Dzianina Tancel Smartcel

Naturalne włókna tkaniny tencel smartcel to jej sposób na złapanie oddechu. Tkanina jest przewiewna, antybakteryjna i hipoalergiczna, a więc idealna dla najbardziej wymagających użytkowników. Pomaga zredukować brzydkie zapachy i ma właściwości regeneracyjne. Co ważne, jest wodoodporna!

Dzianina Dystansowa

Roztocza i bakterie – dobrze jest trzymać je na dystans!

Temu właśnie służą dzianiny dystansowe. Pomagają utrzymać materac w czystości, ułatwiają dezynfekcję i sterylizację. Są lekkie i oddychające, dostępne w różnych wariantach twardości i sprężystości, odporne na zgniatanie i wytrzymałe. Będą towarzyszyć Wam przez długi czas, a gdy on już minie – będzie można je poddać recyclingowi.

pianka poliuretanowa perforowana

Dobry materac łapie oddech, a nie wilgoć. Taki jest Softmat dzięki piance poliuretanowej perforowanej. Zapewnia ona optymalne odprowadzenie wilgoci i poprawia cyrkulację powietrza.

tkanina pikowana

Tkanina pikowana – każdy detal ma znaczenie: to, że materac jest najczęściej ukryty pod prześcieradłem, nie oznacza, że nie może być ładny! Stawiamy na jasne kolory i delikatne przeszycia. Tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku.