Materace dla dzieci z kokosem

Promocje

Materace dla dzieci z kokosem

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókno kokosowe jest doskonałym surowcem do uzupełnienia materaca. Kokos nie wydziela żadnych toksyn, ani innych substancji, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na skórę i drogi oddechowe. Maty kokosowe zaleca się osobom podatnym na alergie, odleżyny oraz preferują...

Materace dla dzieci z kokosem Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 21 elementów

Mata kokosowa to surowiec naturalny pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Włókno kokosowe jest doskonałym surowcem do uzupełnienia materaca. Kokos nie wydziela żadnych toksyn, ani innych substancji, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na skórę i drogi oddechowe. Maty kokosowe zaleca się osobom podatnym na alergie, odleżyny oraz preferującym prawidłową twardość materaca. Jest odpowiednio przewiewny, nie zatrzymuje wilgoci. Dzięki swojej sprężystości nie odkształca się pod wpływem długotrwałego nacisku.

Wkład kokosowy w naszym materacu wzbogacony jest naturalnym lateksem i niczym innym, nie ma w nim domieszanych zamienników kokosa.

Materac z włóknem kokosowym

Jak wszystkie inne rodzaje materacy, materace z włókna kokosowego również mają swoje plusy i minusy.

Wykonane z włókna kokosowego, które jest włóknem naturalnym otrzymywanym z łuski kokosowej dzięki temu materace te są twarde. Większość ludzi nie lubi używać tego typu materacy z powodu ich twardości. Ale te materace faktycznie zapewniają wiele korzyści dla zdrowia.

Zalety materaca z włókna kokosowego.

Spójrzmy poniżej:

Jakość higroskopijna: to właśnie ta jakość sprawia, że materac jest w stanie zapewnić Państwu odpoczynek i orzeźwiający sen. Materace z włókna kokosowego są wykonane z takiego materiału, który może łatwo wchłaniać wilgoć, dzięki czemu sen staje się komfortowy.

Doskonała wentylacja: materace te są bardzo dobrze wentylowane, ponieważ istnieje maksymalny przepływ powietrza wlotowego i wylotowego. Dzięki temu materac jest  chłodny. Poza utrzymaniem idealnej temperatury do snu, materac w naturalny sposób uspokaja ciało, zapewniając lepszy sen.

Dodatkowe wsparcie: ponieważ materace z włókna kokosowego dla nastolatków są wykonane wyłącznie z włókien naturalnych, są  sprężyste, dzięki czemu zapewniają większe wsparcie dla całego ciała śpiącego. Przy wsparciu materaców z włókna kokosowego, osoby leżące z tyłu korzystniej byłoby uzyskać idealną postawę do snu, jak również idealnie ustawić kręgosłup.

Polecany dla alergików

W materacach nie ma nic podobnego do kurzu, który mógłby podrażniać osoby śpiące, zwłaszcza te, które są bardziej podatne na alergie spowodowane kurzem.

Wrażenie chłodzenia: materace z włókna kokosowego posiadają zdolność pochłaniania wilgoci i sprzyjają ciągłemu przepływowi powietrza, tworząc idealną temperaturę do snu. Większość wilgoci jest pochłaniana przez sam materac.

Więcej