Materace gryczane dla dorosłych

Promocje

Materace gryczane dla dorosłych

Materac gryczany dla dorosłych

Łuska gryczana jest jednym z naturalnych podkładów do spania, dlatego używamy jej nie tylko w materacach ale również w poduszkach.

Najważniejszą cechą materaców z łuski gryczanej jest to, że nie zapadają się pod ciężarem naszego ciała oraz nie sprężynują - stanowiąc solidne podparcie. Gryka jest coraz częściej pole...

Materace gryczane dla dorosłych Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 869,00 zł Dostępny

  Produkt przeciwodleżynowy oraz medyczny, posiada atesty i certyfikaty. Zawdzięcza to zastosowaniu najwyższej jakości pian wysoko oraz termoelastycznych, a na dodatek specjalnie przygotowanej łuski gryki. Wszystko schowane jest w pokrowcu antyalergicznym Silver. Materac Sensi-MED docenią wszystkie osoby posiadające problemy zdrowotne.

  869,00 zł
  Dostępny
 • 1 571,71 zł Dostępny

  Materace gryczane posiadają wiele właściwości zdrowotnych, grykosen silver w dodatku zapewnia wysoki komfort dzięki wykorzystaniu pianki wysokoelastycznej HR oraz pianki termoelastycznej VISCO, wszystko jest opakowane pokrowcem wykonanym z dzianiny Silver ( z jonami srebra ) który jest hipoalergiczny.

  1 571,71 zł
  Dostępny
 • 930,73 zł Dostępny

  SENSITIVA SILVER to połączenie aż trzech materiałów! Łuska gryczana w specjalnych przepikowaniach, którą można odpinać, pianka wysokoelastyczna HR, połączona z najbardziej komfortową pianką termoelastyczną Visco. Idealny Materac do łóżka dla dorosłych, pozwoli zapomnieć o wszystkich bólach i oddać się relaksowi.

  930,73 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Materac gryczany dla dorosłych

Łuska gryczana jest jednym z naturalnych podkładów do spania, dlatego używamy jej nie tylko w materacach ale również w poduszkach.

Najważniejszą cechą materaców z łuski gryczanej jest to, że nie zapadają się pod ciężarem naszego ciała oraz nie sprężynują - stanowiąc solidne podparcie. Gryka jest coraz częściej polecana przez lekarzy ze względu na swoje właściwości, które umożliwiają łagodzenia bólu szyi, barku, pleców i bioder oraz napięć mięśni głowy.

Jesteśmy salonem firmowym producenta ze szczytna "Danpol". Przez co możemy pochwalić się opatentowanymi metodami produkcji wyrobów gryczanych do sypialni.
Zapewnia to największą jakość wykonania, ze starannym dobraniem materiałów oraz przemyślanym procesem technologicznym, co potwierdzają realne atesty i certyfikaty.

Jaki Materac gryczany?

Wszystkie produkty w tej kategorii posiadają atest medyczny. Nasze produkty są poddawane specjalnym testom jakości w trosce o klienta i jego zdrowie.

Łuska gryczana znajdująca się w specjalnie dobranych, przepikowanych kwadratach posiada unikalne własności zdrowotne, m. in. neutralizuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Poza tym, dzięki dużej zawartości taniny hamuje rozwój i uniemożliwia rozmnażanie się bardzo szkodliwych mikroorganizmów, w tym: roztoczy, grzybów i bakterii. Jest to niewątpliwie istotna informacja dla alergików. 

Dzięki wypełnieniu materacy łuskami gryki możemy odciążyć układ nerwowy, co pozwala na  pożegnanie się z bólem pleców, bólami nerwowymi czy migreną. Na dodatek materace zapewniają najwyższą ergonomię oraz komfort wypoczynku

Materac z Gryki do sypialni

Materac wypełniony oczyszczoną łuską gryki przeznaczony jest w szczególności do osób przemęczonych, zestresowanych a nawet obłożnie chorych oraz cierpiących na migrenę. Nie oznacza to że inne osoby nie mogą z niego korzystać. Materac z gryki będzie zdrowym rozwiązaniem dla każdego. Dzięki temu jest częstym wyborem dla dzieci. Przez wypełnienie materaca łuskami gryki możemy skutecznie zapobiegać schorzeniom oraz ulżyć sobie w bólach głowy, bólach korzonkowych czy też wspomóc leczenie wad kręgosłupa.

W naszej ofercie znajdują się również najwyższej jakości materace gryczane dla niemowląt.

Więcej