Materace lateksowe dla dorosłych

Pianka lateksowa dzięki systemowi kanalików pozwala na swobodny przepływ powietrza. Materac lateksowy to czuła i precyzyjnie reagująca struktura komórkowa. Zbudowany jest z milionów mikrokomórek - dzięki swojej sprężystości idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Nasze materace są naturalnie higieniczne i antyalergiczne. Materace lateksowe są...

Materace lateksowe dla dorosłych Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 1 149,00 zł Dostępny

  Ponadczasowy materac kieszeniowy o podwyższonym komforcie użytkowania oraz odporności na odkształcenia dzięki zastosowaniu dodatkowej warstwy lateksowej. Przeciwgrzybiczne i antybakteryjne właściwości lateksu szczególnie polecane są osobom, które poszukują zdrowego i bezpiecznego snu.  

  1 149,00 zł
  Dostępny
 • 1 829,00 zł Dostępny

  Materac Multi LX Premium jest prawdziwym prekursorem wśród materacy sprężynowych. Dzięki technologii Multipocket, w jednoosobowym materacu znajdziesz aż 1000 sprężyn kieszonkowych. Tak duża ilość sprężyn daje zwiększoną wytrzymałość, precyzyjne dopasowanie do kształtu kręgosłupa i zdrowy sen.

  1 829,00 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Pianka lateksowa dzięki systemowi kanalików pozwala na swobodny przepływ powietrza. Materac lateksowy to czuła i precyzyjnie reagująca struktura komórkowa. Zbudowany jest z milionów mikrokomórek - dzięki swojej sprężystości idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Nasze materace są naturalnie higieniczne i antyalergiczne. Materace lateksowe są również ciche, bezszelestne co wpływa znacząco na komfort naszego snu.

Zawartość lateksu - 60% syntetyczny / 40 % naturalny 

Materac Lateksowy 90x200

Podążając za najnowszymi trendami,  zauważyliśmy że największą popularnością w sypialni dla dorosłych cieszy się materac lateksowy 90x200. Spowodowane jest to dwoma czynnikami, po pierwsze moda wnętrzarska skupia się ku minimalizmowi(skąd mała szerokość łóżka), a po drugie dzięki postępowi technologicznemu materace lateksowe są wykonane o niebo lepiej niż kilka/kilkanaście lat temu.

Najważniejsze cechy lateksu: 

- aktywizuje oddychanie,
- jest higieniczny, gdyż ma właściwości antybakteryjne,
- idealnie równomiernie podpiera całe ciało,
- minimalizuje ryzyko przegrzania organizmu podczas snu
- podczas zmiany pozycji w czasie snu nie wywołują niepożądanych odgłosów
- odporny na wgniecenia i wklęśnięcia
- są bardzo trwałe i odporne

Poza najbardziej polecanym rozmiarem materaca lateksowego 90x200 posiadamy również inne rozmiary materacy dla dorosłych:

 • 200x120
 • 200x140
 • 200x160
 • 200x180
 • 200x200
 • 200x220

Więcej