Materace lateksowe dla dorosłych

Nowe produkty

Promocje

Materace lateksowe dla dorosłych

Pianka lateksowa dzięki systemowi kanalików pozwala na swobodny przepływ powietrza. Materac lateksowy to czuła i precyzyjnie reagująca struktura komórkowa. Zbudowany jest z milionów mikrokomórek - dzięki swojej sprężystości idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Nasze materace są naturalnie higieniczne i antyalergiczne. Materace lateksowe są...

Pianka lateksowa dzięki systemowi kanalików pozwala na swobodny przepływ powietrza. Materac lateksowy to czuła i precyzyjnie reagująca struktura komórkowa. Zbudowany jest z milionów mikrokomórek - dzięki swojej sprężystości idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Nasze materace są naturalnie higieniczne i antyalergiczne. Materace lateksowe są również ciche, bezszelestne co wpływa znacząco na komfort naszego snu.

Zawartość lateksu - 60% syntetyczny / 40 % naturalny 

Materac Lateksowy 90x200

Podążając za najnowszymi trendami,  zauważyliśmy że największą popularnością w sypialni dla dorosłych cieszy się materac lateksowy 90x200. Spowodowane jest to dwoma czynnikami, po pierwsze moda wnętrzarska skupia się ku minimalizmowi(skąd mała szerokość łóżka), a po drugie dzięki postępowi technologicznemu materace lateksowe są wykonane o niebo lepiej niż kilka/kilkanaście lat temu.

Najważniejsze cechy lateksu: 

- aktywizuje oddychanie,
- jest higieniczny, gdyż ma właściwości antybakteryjne,
- idealnie równomiernie podpiera całe ciało,
- minimalizuje ryzyko przegrzania organizmu podczas snu
- podczas zmiany pozycji w czasie snu nie wywołują niepożądanych odgłosów
- odporny na wgniecenia i wklęśnięcia
- są bardzo trwałe i odporne

Poza najbardziej polecanym rozmiarem materaca lateksowego 90x200 posiadamy również inne rozmiary materacy dla dorosłych:

  • 200x120
  • 200x140
  • 200x160
  • 200x180
  • 200x200
  • 200x220

Więcej

Materace lateksowe dla dorosłych Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów