Materace sprężynowe dla dorosłych

Nowe produkty

Promocje

Materace sprężynowe dla dorosłych

Materace bonelowe są bardzo wytrzymałe i odporne na duże obciążenia. Materace, w których zastosowano formatkę sprężynową są niezwykle przewiewne i bardzo dobrze dopasowują się do naszego ciała. Zastosowany w naszych materacach bonel zapewnia komfort użytkowania i spokojnego snu. Drut o średnicy 2,2 mm gwarantuje maksymalną sprężystość i wysoką j...

Materace bonelowe są bardzo wytrzymałe i odporne na duże obciążenia. Materace, w których zastosowano formatkę sprężynową są niezwykle przewiewne i bardzo dobrze dopasowują się do naszego ciała. Zastosowany w naszych materacach bonel zapewnia komfort użytkowania i spokojnego snu. Drut o średnicy 2,2 mm gwarantuje maksymalną sprężystość i wysoką jakość materaca.

Materac sprężynowy 160x200

Osoby ceniące sobie dużą powierzchnie do spania z pewnością docenią nasze materace w rozmiarze 160x200. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty, dzięki którym mamy pewność że zapewnią zdrowy oraz komfortowy sen.

Znajdą Państwo również materace odleżynowe z atestami medycznymi, które z pewnością zniwelują ból i pozwolą w pełni cieszyć się życiem.

Więcej

Materace sprężynowe dla dorosłych Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów