Topper na materac

Topper na materac

Nakładki  przeznaczone są dla osób, które chcą zwiększyć komfort swojego snu. Nie możesz pozwolić sobie na kupno nowego materaca, ale chcesz zmienić jego właściwości? Możesz to zrobić kupując topper. Sprawdzi się wtedy, gdy np. twój materac jest za twardy. Co więcej, przedłuży on jego trwałość i uniemożliwi rozwój mikroorganizm...

Topper na materac Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 359,00 zł Dostępny

  Materac Topper to nakładka zmieniająca właściowści w strefie komfortu. Dzięki Topperowi wykonanemu z pianki wysokoelastycznej HR35, obszytej w pokrowiec Silver z jonami srebra, produkt jest antyalergiczny oraz komfortowy w użytku.

  359,00 zł
  Dostępny
 • 479,00 zł Dostępny

  Topper na materac to nakładka, która zwiększa komfort snu. Sprawdzi się w przypadku osób, które nie chcą wymieniać swojego materaca, ale chcą zmienić jego właściwości, np. gdy materac podstawowy jest za twardy. Materac nawierzchniowy składa się z pianki termoelastycznej i antyalergicznego pokrowca ograniczającego rozwój mikroorganizmów.  

  479,00 zł
  Dostępny
 • 420,00 zł Dostępny

  Materac topper - to nakładka zwiększająca komfort snu. Dzięki niej możemy zmienić właściwości strefy komdortu w naszym łóżku. Topper na materac Silver - Mata Visco - jest to antyalergiczny produkt wykonany z pianki termoelastycznej, dzięki czemu wprowadza nową miękką powierzchnię do sypialni.

  420,00 zł
  Dostępny
 • 359,10 zł 399,00 zł -10% Dostępny

  Nakładka poprawiająca właściwości materaca, a jednocześnie komfort. Dzięki niej jesteśmy w stanie zmienić właściwości strefy komfortu w naszym łóżku. Mata Visco - jest to antyalergiczny produkt wykonany z pianki termoelastycznej, dzięki czemu wprowadza nową miękką powierzchnię do sypialni.

  359,10 zł 399,00 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • 143,10 zł 159,00 zł -10% Dostępny

  Mata nawierzchniowa na materac, wykonana z naturalnej łuski gryczanej. Produkt medyczny dopasowany do zmienienia właściwości materaca na pro zdrowotne. Układ przepikowań wypełnionych gryką jest przyjazny dla cyrkulacji powietrza.

  143,10 zł 159,00 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Topper na materac

Nakładki  przeznaczone są dla osób, które chcą zwiększyć komfort swojego snu. Nie możesz pozwolić sobie na kupno nowego materaca, ale chcesz zmienić jego właściwości? Możesz to zrobić kupując topper. Sprawdzi się wtedy, gdy np. twój materac jest za twardy. Co więcej, przedłuży on jego trwałość i uniemożliwi rozwój mikroorganizmów. Toper na materac odciążą biodra, kręgosłup i plecy. Nakładki są wskazane szczególnie dla osób zmagających się z bólami ramion, czy też bólami lędźwiowymi. 

Plusy i minusy Toppera

Zdecydowanym atutem jest stosunkowo tania możliwość poprawienie właściwości materaca, oraz przedłużenie jego żywotności. Mamy szereg produktów do wyboru jeżeli chodzi o materiały z których są wykonane, jest opcja wybrania nawet  najbardziej luksusowej pianki termoelastycznej Visco, dzięki której nasz materac będzie dużo miększy oraz lepiej przystosowany do ciała użytkownika. 

Niestety, nawet najlepszy toper na materac nie pozwoli uzyskać maksymalnego komfortu, jeżeli materac będzie niskiej jakości. 

Nakładki często używane są w wypadku zużycia powierzchni użytkowej (strefy komfortu), pozwala to na zniwelowanie niedogodności związanych z nie trzymaniem formy materaca.

Najczęściej Toppery na materac są polecane do łóżek kontynentalnych, ze względu na wszyty materac to jedyna opcja na spersonalizowanie odczuć związanych z korzystaniem z łóżka.

Czym jest i do czego służy Topper?

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroką ofertę materacy nawierzchniowych wykonanych wysokiej jakości piankek. Jego konstrukcja umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, co zwiększa komfort cieplny podczas snu i zapobiega zapoceniu materaca. Jednocześnie topper na materac chroni powierzchnię łóżka i materac podstawowy przed zabrudzeniem. Stosując materac nawierzchniowy jako dodatkową warstwę na materac główny, zyskujemy zwiększoną miękkość i elastyczność.

Więcej