Materace młodzieżowe 180x80 - 200x140

Nowe produkty

Materace młodzieżowe 180x80 - 200x140

Sklep dziecięcy Olsztyn Ekomaterace - szeroka oferta dla młodzieży, dzieci, oraz dorosłych

Zarówno materace dziecięce, jak również materace młodzieżowe mają specjalne właściwości, które nie tylko pozwalają na efektywny wypoczynek, ale wspomagają również rozwój naszych dzieci. Każdy z dostępnych w naszym sklepie model sprawdzi się świetnie dla n...

Sklep dziecięcy Olsztyn Ekomaterace - szeroka oferta dla młodzieży, dzieci, oraz dorosłych

Zarówno materace dziecięce, jak również materace młodzieżowe mają specjalne właściwości, które nie tylko pozwalają na efektywny wypoczynek, ale wspomagają również rozwój naszych dzieci. Każdy z dostępnych w naszym sklepie model sprawdzi się świetnie dla najmłodszych, jak również tych nieco starszych.

W sprzedaży posiadamy materace dla dzieci i młodzieży:

 • gryczane,
 • kokosowe,
 • wysoko-elastyczne,
 • termo-elastyczne,
 • lateksowe,
 • sprężynowe
 • piankowe.

Optymalnym wyborem dla naszych pociech będą modele średnio-twarde. Materace młodzieżowe powinny być dopasowane nie tylko do wzrostu, ale również do wagi dziecka. Ekomaterace sklep dziecięcy Olsztyn jako jeden z nielicznych sprzedaje materace medyczne z odpowiednimi certyfikatami oraz atestami.

W naszym sklepie dbamy zarówno o tych najmłodyszch jak i najstarszych, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty materacy dla dorosłych.

Więcej

Materace młodzieżowe 180x80 - 200x140 Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Materace młodzieżowe termoelastyczne

  Termoelastyczne materace wykonane z pianki cieszą się teraz bardzo dużą popularnością. Nic w tym dziwnego, ponieważ są niezwykle wygodne i bardzo korzystne dla zdrowia. Dodatkowo mają efekt pamięci, która dostosowuje się do kształtu ciała, zapewniając doskonałe podparcie dla kręgosłupa i tym samym nie powoduje żadnego nacisku na narządy wewnętrzne i naczynia krwionośne. W efekcie podczas snu nie dochodzi do zablokowania krążenia i pozwala  pozbyć się efektu zimnych stóp.

  Materace młodzieżowe termoelastyczne

  Twój sen z tym materacem będzie niezakłócony i po prostu przyjemny. Do produkcji materacy termoelastycznych używa się nie tylko pianki VISCO, zazwyczaj jest to materac kilku wartswowy z pianą termoelastyczną w strefie komfortu. Najczęściej używane materiały dodatkowe to gryka/mata kokosowa/ pianka poliuretanowa. Materace klasy premium mają dodatkowo pianki wysokoelastyczne.

  Materace termoelastyczne dla dorosłych czym  różnią się od materacy młodzieżowych?

  Zazwyczaj będzie to różnica w rozmiarze, często zdarzą się również inne materiały wykonania(wychodzi to z innej wagi nastolatka i osoby dorosłej). Ważne jest optymalne dobranie materaca do swoich danych(waga i wzrost) oraz preferencji, przy wyborze nie zapominajmy, że robimy zakup na prawdopodobnie najbliższe 10 lat, więc wiedząc że możemy przytyć, decydujmy się na materace o większej wytrzymałości na odkształcenia, dzięki temu się nie zawiedziemy, a materac nam posłuży przez cały przewidywany okres.

 • Materace młodzieżowe gryczane

  Młodzieżowe materace gryczane charakteryzują się duża wytrzymałością oraz twardością, są w stanie przyjąć większe obciążenia i nie zapadać się pod ciałem użytkownika. Tego typu materace są coraz częściej polecane przez specjalistów z branży medycznej(lekarzy oraz fizjoterapeutów). Ze względu na przeprowadzanie testów jakości, nasze wyroby gryczane posiadają atesty medyczne. Specjalnie przetworzona łuska gryki znajduję się w pikowanych kwadratach, dzięki czemu neutralizuje szkodliwie promieniowanie elektromagneczytne, zwalcza bóle nerwowe oraz migreny.

  Dopasowana ilość tkaniny w naszych produktach uniemożliwia rozwój mikroorganizmów takich jak roztocza czy grzyby i bakterie, dzięki temu są to wyroby antyalergiczne.

  W odróżnieniu od materacy gryczanych dla dorosłych, wykorzystuje się tutaj delikatniejsze materiały które wspomagają zdrowy rozwój młodzieży

 • Materace młodzieżowe elastyczne

  Najlepsze Materace wysokoelastyczne wchodzą w skład grupy materaców piankowych. Cechują się dużą elastycznością, dynamicznym zachowaniem po zdjęciu obciążenia, gwarantując wysoki komfort użytkowania. Posiadają doskonałą przepuszczalność powietrza, wytrzymałość na rozciąganie oraz szybko odzyskują swój pierwotny kształt po intensywnym ściskaniu.

  Podstawowe zalety pianek wysokoelastycznych:

  - wysoka trwałość w użytkowaniu,
  - Wysoka elastyczność i odporność na odkształcenia
  - Poczucie wygody i komfortu
  - duża przepuszczalność powietrza
  - minimalne ubytki sztywności podczas użytkowania,
  - natychmiastowa zdolność odzyskiwania pierwotnego kształtu

 • Materace młodzieżowe z kokosem
 • Materace młodzieżowe lateksowe
 • Materace młodzieżowe sprężynowe
 • Materace młodzieżowe piankowe
 • Najlepsze materace młodzieżowe
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 39 elementów