Materace młodzieżowe z kokosem

Promocje

Materace młodzieżowe z kokosem

Materace z włókna kokosowego

Czujesz się zmęczony nie ustaną wymianą materacy które mają krótki okres gwarancyjny?  W Ekomateracach jesteśmy pionierami bez względu na to, w jaki sposób dostosujesz swoje warstwy, baza kokosowa zapewni, że Twój materac wytrzyma wiele lat. Zobacz naszą linię materacy kokosowych i dowiedz się więcej o zaletach ich s...

Materace młodzieżowe z kokosem Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Materace z włókna kokosowego

Czujesz się zmęczony nie ustaną wymianą materacy które mają krótki okres gwarancyjny?  W Ekomateracach jesteśmy pionierami bez względu na to, w jaki sposób dostosujesz swoje warstwy, baza kokosowa zapewni, że Twój materac wytrzyma wiele lat. Zobacz naszą linię materacy kokosowych i dowiedz się więcej o zaletach ich składników.

Projekt materaca kokosowego dla młodzieży


Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu Państwu relaksującego, wygodnego snu, nasze materace wykonane są z naturalnych materiałów, które są ułożone w kilku warstwach. Twarde warstwy, takie jak włókno kokosowe, zapewniają odpowiednie podparcie dla masy ciała, podczas gdy bardziej elastyczne warstwy naturalnego lateksu podążają za kształtem ciała, delikatnie przytulając każdą krzywiznę.

Materace kokosowe dla dorosłych są specjalnie przygotowane do przyjmowania większych obciążeń, dzięki zastosowaniu innych modeli strukturalnych oraz innej gęstości materiałów.

Więcej