Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Materac pocket z kokosem Morfeusz 180x200

Nowy produkt

Materac 7 strefowy z matą kokosową zapewniającą cyrkulacje powietrza

Więcej szczegółów

999,00 zł

Więcej informacji

Opis pokrowców na dole opisu!

dwustronny

Pocket
Pianka
Kokos
7 stref
Owata
Atest
Zamek błyskawiczny
Antyalergiczny
Antygrzybiczny
H2
H3

Materac Morfeusz z racji swojej budowy ma właściwości ortopedyczne i polecany jest dla osób u których występują problemy z kręgosłupem. Sprężyny kieszeniowe sprawiają, że Morfeusz będzie idealnym wyborem dla par, gdyż sprężyny nie przenoszą drgań i ruchy osoby śpiącej obok są nieodczuwalne. Wszystkie komponenty użyte w materacu posiadają właściwości antyalergiczne, więc materac stanowi odpowiedni wybór dla alergików.

Model ten jest szczególnie często wybierany przez pary oraz osoby ważące powyżej 80kg. 

  • Ilość sprężyn: 272 szt./m2
  • Twardość: średni H2/ twardy H3
  • Wysokość: 17 cm
  • Producent: Frankhauer
  • Gwarancja: 10 lat

Dzięki podziałowi na 7 stref twardości materac idealnie dopasowuje się do naturalnego kształtu ciała, zapewniając niezbędne oparcie dla kręgosłupa.


Materac Morfeusz łączy w sobie system sprężyn kieszeniowych w ilości 272 sztuk na metr kwadratowy, wysokiej jakości piankę poliuretanową oraz matę kokosową. Grubość wkładu materaca wynosi 17 cm. Łączna wysokość materaca zależeć będzie od wybranego pokrowca. Sprężyny o różnym stopniu twardości zostały rozmieszczone w 7 strefach, tak aby zapewnić odpowiednie oparcie poszczególnym częściom ciała. Każda sprężyna została zapakowana w oddzielną kieszeń, dzięki czemu materac ugina się tylko w miejscach, na które wywierany jest nacisk. Produkcja i wysyłka materaca następuje w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją na wkład sprężynowy.

Materac Morfeusz jest to materac o dwóch twardościach - z jednej strony jest średnio twardy (oznaczenie H2), a z drugiej jest twardy H3 najczęsciej postrzegany jako komfortowy przez osoby o wadze powyżej 80 kg. 

 

W naszym sklepie materace sprzedawane są wraz z pokrowcem. Oferujemy zróżnicowane typy pokrowców, aby zaspokoić indywidualne potrzeby naszych klientów. Cena pokrowca jest wliczona w cenę materaca. Pokrowiec należy odpowiednio czyścić, w tym celu należy go zdjąć z materaca, co umożliwia wbudowany zamek błyskawiczny. Materace pocket należy używać wraz ze stelażem, którego prześwit między listwami nie jest większy niż 5 cm.  

Pokrowce:

Dormia - skład 100% poliester - do prania 40 st.C
Margrita - skład (73% poliester) (27% polipropylen) do prania 40 st.C
Aloe Vera - skład (35% bawełna) (65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu) do prania 40 st.C
SilverActive - skład (33% tencel) (2% bawełna) ( 64% poliamid) (1% srebrna nitka )do prania 40 st.C
Medicott/Tencel - skład (75% bawełna) ( 25% poliester) do prania 30 st.C