Materac dla dorosłych

Zdrowy sen 

Najważniejszą potrzebą ludzkiego ciała jest zdrowy sen. 
Specjalna technologia tworzenia elastycznych materacy i poduszek zmniejsza nacisk na ciało i posiada funkcję pamięci. 

Nasze produkty zaczynają nabierać kształtu Twojego ciała dzięki komórkom pamięci znajdującym się wewnątrz, ze względu na temperaturę i wagę ciała, i trwają...

Materac dla dorosłych Jest 709 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 709 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 709 elementów

Zdrowy sen 

Najważniejszą potrzebą ludzkiego ciała jest zdrowy sen. 
Specjalna technologia tworzenia elastycznych materacy i poduszek zmniejsza nacisk na ciało i posiada funkcję pamięci. 

Nasze produkty zaczynają nabierać kształtu Twojego ciała dzięki komórkom pamięci znajdującym się wewnątrz, ze względu na temperaturę i wagę ciała, i trwają aż do uzyskania pełnego kształtu. 

Materac termoelastyczny dla dorosłych

wspiera ciało w każdym miejscu, zapewnia idealne środowisko wypełniając wszystkie napotkane niedoskonałości. Jest wrażliwy na temperaturę ciała, ciśnienie i temperaturę pokojową. Pomaga utrzymać prawidłową pozycję kręgosłupa, znacznie zmniejszyć mimowolne ruchy, regulować krążenie krwi i eliminować ewentualne bóle stawów poprzez minimalizowanie ciśnienia na organizm. 

Główny element materiałów termo elastycznych dla dorosłych 

Visco - specjalistyczna pianka termo elastyczna, która została wynaleziona w centrum badawczym NASA w USA. Jej głównym zadaniem było zniweczenie skutków długotrwałego leżenia i siedzenia w ograniczonej przestrzeni. To właśnie pianka, na którą wpływa temperatura, dostosowuje się do kształtu ciała, pozostawiając wnękę, która podczas powolnego wstawania powraca do swojego pierwotnego kształtu. W ten sposób zmniejsza nacisk i zapewnia wsparcie dla każdej części ciała, dając ulgę i zapewniając zdrowy wypoczynek. Pianka Visco jest doskonałym materiałem na materace, poduszki czy toppery. 

Podstawowe zalety materacy wysoko elastycznych dla dorosłych: 

- wysoka trwałość w użytkowaniu, 
- Wysoka elastyczność i odporność na odkształcenia 
- Poczucie wygody i komfortu 
- duża przepuszczalność powietrza 
- minimalne ubytki sztywności podczas użytkowania, 
- natychmiastowa zdolność odzyskiwania pierwotnego kształtu 

różnorodny techniki produkcyjne oraz wielki wybór w materiałach dają nam szereg możliwości personalizacji materaca, w celu uzyskania najlepszych właściwości. 

 

Materac gryczany dla dorosłych 

Łuska gryczana jest jednym z naturalnych podkładów do spania, dlatego używamy jej w wielu produktach sypialnianych. 

Najważniejszą cechą produktów z łuski gryczanej jest to, że nie zapadają się pod ciężarem naszego ciała oraz nie sprężynują - stanowiąc solidne podparcie. Gryka jest coraz częściej polecana przez lekarzy ze względu na swoje właściwości, które umożliwiają łagodzenia bólu szyi, barku, pleców i bioder oraz napięć mięśni głowy. 

Jaki Materac gryczany? 

Wszystkie produkty w tej kategorii posiadają atest medyczny. Nasze produkty są poddawane specjalnym testom jakości w trosce o klienta i jego zdrowie. 

Łuska gryczana znajdująca się w specjalnie dobranych, przepikowanych kwadratach posiada unikalne własności zdrowotne, m. in. neutralizuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Poza tym, dzięki dużej zawartości taniny hamuje rozwój i uniemożliwia rozmnażanie się bardzo szkodliwych mikroorganizmów, w tym: roztoczy, grzybów i bakterii. Jest to niewątpliwie istotna informacja dla alergików.  

Dzięki wypełnieniu materacy łuskami gryki możemy odciążyć układ nerwowy, co pozwala na pożegnanie się z bólem pleców, bólami nerwowymi czy migreną. Na dodatek zapewniają najwyższą ergonomię oraz komfort wypoczynku 

 Jesteśmy salonem firmowym producenta ze szczytna "Danpol". Przez co możemy pochwalić się opatentowanymi metodami produkcji wyrobów gryczanych do sypialni. 

Zapewnia to największą jakość wykonania, dzięki starannemu doborowi materiałów oraz przemyślanym procesem technologicznym, co potwierdzają realne atesty i certyfikaty. 

 Materace piankowe dla dorosłych 

zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie. Gwarantują komfort i mają pozytywny wpływ na kręgosłup. Dopasowują się do kształtu ciała i są przewiewne – zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Mają właściwości antyalergiczne oraz umożliwiają doskonałą izolację termiczną. Zapewniają odpowiednie podparcie dla ciała i są bardzo wygodne. Sen na nich jest odprężający i regenerujący. Materace piankowe są ergonomiczne i dobrze amortyzują ruchy, dlatego idealnie sprawdzą się dla par. 

 

Więcej