Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

6 najlepszych materacy dla dzieci

Wybierz materac, który nie zawiera substancji chemicznych oraz jest wykonany z materiałów naturalnych lub jest hipoalergiczny.

Kupno materaca dla dziecka to zupełnie inna bajka niż kupno go dla siebie. Materac nie tylko musi prawidłowo się ułożyć, ponieważ dzieci rosną zarówno wzwysz jak i wzdłóż(szczególnie ważne, jeśli planujesz zachować materac przez wiele lat), ale trzeba będzie trzymać się pod dane stelaża  takie jak :
zatwierdzona wagai grubości, jeśli kupujesz dla kabiny lub łóżka piętrowego.

Jeśli kupujesz dla trzy- lub czterolatka, powinieneś zaplanować jego wymianę do czasu, gdy skończą 10 lub 11 lat - więc nie kupuj najtańszej opcji.

Wielu rodziców woli unikać chemikaliów i kupować całkowicie naturalny materac, a dla rodziców, których dzieci mają alergię, wybrać łóżko hipoalergiczne.

Do tego dochodzą dodatki, o których warto pomyśleć - zdejmowane pokrowce, na przykład w razie wypadku.

To, ile wydasz na materac, w pewnym stopniu zadecyduje o rodzaju wypełnień.

Istotny jest również rozmiar, dla małych dzieci polecamy materac 160x80

"Materace sprężynowe  są najtańszym typem i często mają podstawowe warstwy wypełnień, takie jak włókno poliestrowe i pianka, podczas gdy droższe materace sprężynowe z kieszonkami zapewniają lepsze oparcie i często dostarczane są z naturalnymi wypełnieniami, takimi jak wełna, bawełna, kaszmir, końskie włosy itp.

Dostępne są również materace piankowe, dodaje. "Od niedrogich typów pianek poliuretanowych po droższe z warstwami pianki z pamięcią(Pianki VIsco) lub pianki lateksowej, które oferują dobre właściwości odciążające".

Materace w tej rundzie zostały przetestowane pod kątem komfortu, oddychalności, jakości materiałów i stosunku jakości do ceny. Wzięliśmy również pod uwagę, jak długo każdy materac może przeżyć, a nauka leżąca u podstaw jego założeń została zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach.

Możesz zaufać naszym niezależnym ocenom. Możemy zarobić prowizję od niektórych sprzedawców, ale nigdy nie pozwalamy, aby miało to wpływ na selekcje, które powstają w oparciu o rzeczywiste testy i porady ekspertów.

Materac Grykokoko sprężynowy

Zakup materaca do łóżka piętrowego lub kabinowego wymaga dużo więcej uwagi. Przy zaledwie 13cm grubośc zapewnia niebywały komfort.

Nie zawiera substancji chemicznych, jest hipoalergiczny i oddychający. Jedną z najbardziej zauważalnych rzeczy związanych ze snem na górnej pryczy jest to, jak bardzo skrzypi łóżko, kiedy się poruszasz, ale to kolejna rzecz z tym materacem - wydaje się, że absorbuje on ruch, a więc dzieje się to rzadziej.

Materac Hypnos 

 

Materac sypialniany HYPNOS z pamięcią, to połączenie najbardziej komfortowej pianki termoelastycznej VISCO z zapewniającą odpowiednią twardość, z wyoskiej twardości pianą z drugiej strony materaca, a dopełnieniem tego połączenia jest pianka wysokoelastyczna HR o gęstości odpowiedniej do wagi użytkowników. Materac ubrany w wyjątkowy i wysokogatunkowy pokrowiec z kaszmirem.

Ma bardzo silną reputację w świecie materacy dla dzieci.Wysoko wartościowe materace warstwowe są testowane na dzieciach od trzech lat do nastolatków i mogą być używane na każdym łóżku piętrowym w  lub w rozmiarze kontynentalnym.

W warstwie wierzchniej firma stosuje oddychające tkaniny, z dodatkową oddychającą pikowaną warstwą wierzchnią zapewniającą dodatkowy komfort. Kolejna warstwa to miękka, sprężysta i hipoalergiczna pianka, uformowana w profil skorupki jajka, aby zapewnić dalsze kanały przepływu powietrza - przydatne dla dzieci, które są podatne na nagrzewanie się i lepkość w nocy.

Jest też warstwa podstawowa - podstawa z pianki podtrzymującej, doskonała do wzrostu kości - plus oddychająca obwódkę. Rodzicom spodoba się fakt, że zapewnia zastępcze, zapinane na zamek błyskawiczny i zmywalne pokrowce - a jeśli kiedykolwiek staną się zbyt zabrudzone, mają usługę zastępczą.

Materac Grykosen

Klienci są zainteresowani zarówno wszechstronnością, jak i korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Ten radośnie wyglądający model jest bestsellerem marki i świetnym wszechstronnym urządzeniem, z łuską gryki, która dobrze reagują na rosnące ciała. Godne uwagi było również to, że nasz mały tester był podatny na pocenie się w nocy, ale dzięki pokrowcu wodoodpornemu jersey, który pochłania wilgoć, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia roztoczy kurzu, był to dla niego całkowicie nowy sen.

Materac Komfort KASZMIR

Materace kokosowe to gwarancja higienicznego i zdrowego snu. Ten materiał świetnie przepuszcza powietrze, co gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza w trakcie snu. Dzięki temu materac ten sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem. Włókna kokosowe nie wywołują reakcji alergicznych, a doskonale chronią przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Dlatego produkt ten jest idealny dla wszystkich alergików. Mata kokosowa nadaje materacowi twardość, co zapewnia trwałość i odporność na odkształcenia. Taki materac może służyć latami,
cały czas zapewniając komfort snu. Jest to zdecydowanie produkt dla osób, które wolą spać na materacach twardszych, ale też dla tych, którzy chcą zapobiegać powstawaniu wad postawy.

Oceny produktów są bezstronnymi, niezależnymi poradami, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach, zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz na linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpłynęło na nasze pokrycie. Opinie są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w świecie rzeczywistym.