Najlepsze produkty w Olsztynie

Promocje

O nas

Ekosklep premium

Produkty charakteryzuje wysoka jakość i dbałość o zdrowotne właściwości materaców. firma Ekomaterace to  prekursor wytwarzania zdrowych i ekologicznych materaców, które oparte są na unikalnej oraz opatentowanej procedurze wytwarzania materaców z łuską gryczaną, oraz specjalnej technologi FDM(Feel Deep Metched). Zdrowotne cechy materaców z łuską gryczaną poparte są certyfikatem WYRÓB MEDYCZNY KLASY 1.

Ekomaterace to marka Premium skierowana do osób, które poza zdrowotnymi właściwościami materaców cenią sobie niepowtarzalny komfort snu. 

Tworząc ekomaterace bazowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu i opiniach szerokiej rzeszy naszych klientów.. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością użytych komponentów popartych certyfikatami co sprawia, że nasze materace są w 100% bezpieczne, wygodne i zdrowe. Produkujemy materace dla całej rodziny. Materace dla niemowlaka i juniora, materace dla ich rodziców i dziadków. Kupując nasze materace masz pewność najlepszego wyboru i świadomość korzyści dla Was i Waszych bliskich

Ekomaterace jest inicjatywą nie tylko firm, ale osób podobnie myślących. Ludzi, którzy w biznesie mają satysfakcje z tworzenia produktów, dzięki którym Wasz sen, drodzy klienci będzie wygodny, spokojny oraz zdrowy przez wiele lat.

 

 Sprawdź również naszą oferte Materace Warszawa

Właścicielem sklepu internetowego jest firma

SARNA-PROJEKT Robert Sarna
ul. Kwiatowa 13
11-042 Giedajty
REGON 280445794
NIP 7411762867
Numer konta: IDEA BANK 35 1950 0001 2006 0064 5999 0001