Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Nowe produkty

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 300,00 zł Dostępny
  Nowy

  Poduszka FlexyPur to poduszka idealna dla osób śpiących na brzuchu. Zapewnia idealne podparcie, doskonale dopasowuje się kształtu ciała dzięki czemu budzisz się wypoczęty i odprężony. Poduszka wykonana z najwyższej jakości pianki termoelastycznej. Posiada pokrowiec, który można zdjąć i wyprać w pralce.

  300,00 zł
  Dostępny
 • 650,00 zł Dostępny
  Nowy

  Materac Ekokomfort z matą kokosową, która zapewnia odpowiednią twardość materaca, połączona z pianką poliuretanową i wysokoelastyczną. Materac ma właściwości antyalergiczne, jest odporny na odkształcenia i przewiewny.

  650,00 zł
  Dostępny
 • 1 330,00 zł Dostępny
  Nowy

  Materac VEGA V POCKET KASZMIR to niezwykle miękka i elastyczna pianka lateksowa połączona z wysokoelastyczną pianką HR na sprężynach kieszeniowych. Materac w dodatkowym pokrowcu z serii KASZMIR. Wysoka jakość materiałów i odporność na odkształcenia zapewniają niezwykle komfortowy sen na lata.

  1 330,00 zł
  Dostępny
 • 1 330,00 zł Dostępny
  Nowy

  Materac HYPNOS V POCKET KASZMIR to najbardziej komfortowa pianka termoelastyczna VISCO połączona z wysokoelastyczną pianką HR na siedmiostrefowych sprężynach kieszeniowych. Materac w dodatkowym pokrowcu z serii KASZMIR. Takie połączenie daje idealne warunki snu i wypoczynku!

  1 330,00 zł
  Dostępny
 • 1 060,00 zł Dostępny
  Nowy

  Materac SENSITIVA SILVER to cztery materace w jednym! Pianka wysokoelastyczna HR o odpowiedniej gęstości połączona z najbardziej komfortową pianką termoelastyczną Visco, oraz łuska gryczana w specjalnych przepikowaniach, którą można odpinać. Sam zdecyduj, na jakiej piance umieścisz łuskę! Dodatkowo antyalergiczny pokrowiec z nicią srebrną z serii Silver...

  1 060,00 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów